Katy Perry fot. ONS

Katy Perry wstydziła się swojego biustu

Aż do 19 roku życia bandażowała piersi!
/ 27.06.2011 10:21
Katy Perry fot. ONS
Katy Perry jako nastolatka modliła się o to, by mieć duże piersi. Jednak przyznaje, że początkowo w ogóle nie rozumiała zmian zachodzących w jej ciele i próbowała ukryć swoje dwa największe atuty. Pod bandażem!

W wywiadzie dla magazynu Rolling Stone Katy Perry wyznała:
"Bóg odpowiedział na moje modlitwy ponad miarę. A ja już nie chciałam, żeby moje piersi rosły większe, bo nie widziałam już swoich stóp. Błagałam, żeby już przestały rosnąć. Nie rozumiałam swojego ciała. Zaczęłam więc bandażować piersi, żeby nie były takie wielkie. Przestałam to robić tak gdzieś w wieku 19 lat. I nie mam z tego powodu żadnych traumatycznych przeżyć!"
Teraz, kiedy Katy odniosła sukces zawodowy, zamierza zając się polityką. Jej zdaniem Ameryka potrzebuje rewolucyjnych zmian w sposobie myślenia i przewartościowania podstawowych norm moralnych. Piosenkarka uważa, że życie w Ameryce kreci się wokół ogromnych pieniędzy i sławy. I chce to zmienić! Marzy jej się też darmowa opieka zdrowotna dla wszystkich. Myślicie, że z takim programem politycznym Katy ma szansze zostać politykiem?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)