Katy Perry w krowich botkach w stylu country fot. ONS.pl

Katy Perry w krowich botkach w stylu country

Nawet charakter imprezy nie pozwala nam przychylnie spojrzeć na ten look!
Edyta Liebert / 05.04.2016 09:52
Katy Perry w krowich botkach w stylu country fot. ONS.pl

Nie żywimy szczególnych uczuć wobec Katy Perry, zwlaszcza od czasu, odkąd wiemy, że jeden z najprzystojniejszych aktorów Hollywood z nią romansuje. Może to zabrzmi dziwnie, ale trudno jest nam na nią patrzeć...

 

Wszystko to za sprawą jej stylizacji na Country Music Awards, na którą jak możecie się domyślić, obowiązywał konkretny dress code. O ile można zaakceptować taki stan rzeczy, o tyle nie wierzymy, by można było na taką okazję się... przebrać, a nie ubrać. Oczywiście Katy Perry może być wszystko wybaczone, bo artystka z zasady ociera się o ekstrawagancję i kontrowersję.

ONS.pl

Katy Perry na imprezie country

Czemu Katy Perry tak się oszpeciła? Albo jest bardzo pewna siebie, albo zbyt dosadnie wzięła do siebie sugestie dotyczące stylu country. W wielu kręgach Perry jest uznawana za seksowną i utalentowaną piosenkarkę. Nawet jeśli cała stylizacja wyglądała tanio, to od razu uprzedamy - taki look to niemały wydatek. To zasługa Jeremy'ego Scotta z domu mody Moschino, który tak wystylizował Perry. Materiały i kroje sprawiły, że ubrania wyglądały na zbyt ciasne i nadto dopasowane. I te botki z krowim motywem... Co sądzicie o tym looku Perry?

Więcej:

Więdłocha skomentowała swoje zaręczyny Anja Rubik szuka nowej miłości?