Kate Moss fot. ONS

Kate Moss całuje nieznajomego

Modelka w ostatni weekend całowała się namiętnie z tajemniczym mężczyzną.
/ 04.09.2007 09:50
Kate Moss fot. ONS
Kate, która podobno odnowiła swój burzliwy związek z muzykiem Pete'em Doherty, była widziana w czułych objęciach pewnego mężczyzny w londyńskim pubie w sobotę 1 września.

Dobrze poinformowane źródło donosi: "Kate i jej mężczyzna wbiegli, śmiejąc się, do pubu. Usiedli w ogródku, wypili kilka drinków i coś przekąsili. W pewnym momencie pocałowali się bardzo namiętnie. Godzinę później odjechali."

Kate (33 l.) w czerwcu odeszła od Pete'a po tym, jak spędził on noc z południowoafrykańską modelką Lindi Hingston. Mimo to para zeszła się miesiąc temu i spędziła razem pięć nocy w ekskluzywnym hotelu w Londynie.

Podobno Kate, która niedawno wróciła z wakacji w Hiszpanii, była bardzo nieszczęśliwa po rozstaniu i w końcu zdecydowała się naprawić związek. Ta wiadomość przygnębiła z kolei matkę Kate, Lindę, która myślała, że jej córka wreszcie uwolniła się od nieznośnego muzyka.

Modelka, która ma już czteroletnią córkę, Lilę Grace, z poprzedniego związku, zaczęła spotykać się z Pete'em w styczniu 2005 r. Poznali się na przyjęciu z okazji jej 31. urodzin.

MD