Kate Moss awanturowała się w samolocie fot. ONS.pl

Kate Moss o krok od aresztowania. Supemodelka wszczęła awanturę

Została wyprowadzona z samolotu w eskorcie policji.
Edyta Liebert / 09.06.2015 02:57
Kate Moss awanturowała się w samolocie fot. ONS.pl

W niedzielę, 7 czerwca, Kate Moss została wyprowadzona z samolotu tanich linii zaraz po tym, jak maszyna przyleciała z Bodrum w Turcji i lądowała na lotnisku Londyn Luton. Supermodelka wszczynała awantury!

Moss została określona jako pasażer "zakłócający spokój", ale na szczęście zakończyło się jedynie upomnieniem i nikt nie wniósł skargi. Rzecznik policji Bedfordshire powiedział jedynie, że wezwano ich do pomocy obsłudze samolotu po oznajmieniu, że jeden z pasażerów utrudnia lot. Niedługo potem okazało się, że to Kate Moss. Media od razu podchwyciły temat.

 

#BasicBitch #DailyMail #KateMoss #IsThisForReal #LoveHer #RockStar #TheresOnlyOneQueenKate

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika K- von Rock N Rolla (@kayganesh)

Oficerowie przybyli i eskortowali pasażera od samolotu. Nikt nie złożył formalnej skargi przeciwko tej osobie.
- tak brzmiało oświadczenie policji w sprawie.

Zachowanie supermodelki groziło zakłóceniom i mogło przczynić się do poważnych w skutkach sytuacji. Dopuściła się nawet ubliżania jednemu z pilotow oraz stewardessom, ale nie można było mówić o agresji.

W ubiegłym roku brytyjskie media pisały o podobnym incydencie z udziałem modelki. Wówczas będąca pod wpływem Moss miała zjawić się na lotnisku w Turcji i próbować bez biletu wsiąść do samolotu. Modelka wybierała się tam na... odwyk. Tabloidy rozpisywały się, że Brytyjka była uzależniona od alkoholu i kokainy. Plotkarskie media zamieściły wtedy kompromitujące modelkę zdjęcia.

Zobacz też:

Tagi: Kate Moss
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)