Katarzyna Zielińska fot. ONS.pl

Katarzyna Zielińska zrobiła selfie w bikini

Jest na co popatrzeć! Ale pamiętajcie, że nic samo się nie robi, także figura!
Edyta Liebert / 19.07.2018 14:55
Katarzyna Zielińska fot. ONS.pl

Katarzyna Zielińska zdecydowała się na wakacje w styczniu! Kierunek docelowy: Dubaj. Po roku wytężonej pracy zasługuje na wypoczynek z rodziną i widać, że wysokie temperatury jej służą. Na Instagramie relacjonuje wrażenia z podróży oraz - czego nie robiła wcześniej - fotografuje siebie w bikini. Naszą uwagę zwróciła jej świetna figura!

Aktor ze "Step Up" wrzucił zdjęcie swojej nagiej żony do sieci!

Katarzyna Zielińska nie ma podstaw, by narzekać na swoją urodę. Wdzięczna, eteryczna aktorka ma 37 lat, a prezentuje się nieskazitelnie. Dba o zdrową, zbilansowaną, dostosowaną do jej potrzeb dietę od lat, nie oszczędza na zabiegach kosmetycznych i relaksujących (na swoim profilu poleca cynamonowe masaże. Mniam!). Efekty widać gołym okiem - umieściła zdjęcie z wakacji w Dubaju, na którym pozuje w lustrze w kostiumie kąpielowym.

 

Z cyklu PAMIĘTNIK TURYSTKI -KONKURS. Jak już wiecie nie lubię zdjęć samej siebie w lustrze ani w windzie ale to druga fota z trzech wyjątkowych, które sobie strzeliłam. Zdjęcie "pomocniczonaukowe", które pokazuje, że pomimo dużego świąteczno-wakacyjnego obżarstwa można zaobserwować u zieliny lekkie wcięcie w talii i nawet mało pękaty brzuch 😜😂 A to za sprawą mojej cudownej Ani Cybart z salonu @cece_spa. Jeśli macie ochotę na taki wspaniały orientalny masaż, który uwielbiam, z nutą wanilii, goździków, cynamonu i drzewa herbacianego (ode mnie w prezencie) wystarczy, że napiszecie dlaczego ważne jest mieć pasje i dbać o siebie, o swój rozwój, o swoje ciało i duszę. Jestem bardzo ciekawa 🏆🏅🎯 Czekam. Dobrego wieczoru! Ps. Na opublikowanie trzeciego zdjęcia nie czekajcie. I tak już zaszalałam 😱😱😱

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Katarzyna Zielińska wypoczywa w Dubaju

Niewiele ponad 2 lata temu urodziła synka, Henia, a sylwetki może jej pozazdrościć nawet nastolatka. Mimo że nie lubi robić sobie zdjęć w lustrze, to zrobiła wyjątek, bo jak napisała... odkryła wcięcie w talii. Pani Kasiu, wcięcie jest, a Pani wygląda apetycznie i zgrabnie ;)

A może zainteresuje Cię bikini z push up?

Dieta kopenhaska w nowej, ZDROWEJ odsłonie