Katarzyna Zielińska fot. ONS.pl

Katarzyna Zielińska 10 lat temu – zobacz, jak wyglądała! Foto z plaży

Aktorka podzieliła się na Instagramie wspomnieniem z przeszłości. „Kto mi kazał się tak ubrać” – skomentowała rozbawiona siebie w kostiumie kąpielowym.
/ 22.03.2018 13:50
Katarzyna Zielińska fot. ONS.pl

Katarzyna Zielińska udowodniła, jaki ma dystans do siebie. Odkopała swoje zdjęcie sprzed 10 lat, na którym pozuje na plaży w niebieskim kostiumie kąpielowym i z chustką przewiązaną na biodrach. „Nie smućcie się. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie. Już? Już się uśmiechacie?” – napisała rozbawiona w poście. W porównaniu do tego, jak aktorka teraz wygląda, różnica jest spektakularna.

„Nie jest Pani pierwszej młodości”, „Czasu się nie oszuka”. Gwiazda TVN walczy z hejtem po tym, jak pochwaliła się ciążą

„I wtedy wchodzę JA. Cała na… niebiesko” – zaczyna żartem post na Instagramie. „Sytuacja następująca: 10 lat temu, plaża, chwila relaksu i... spotkanie trzeciego stopnia z panem zwanym paparazzo. No albo jakoś tak. Kto mi kazał się tak ubrać? Kto mi kazał pozować?” – opisuje dalej swoje zdjęcie z wakacji sprzed dekady.

Aktorka znana między innymi z serialu „Barwy szczęścia” ma dwóch synów - Henryka i Aleksandra. Drugi raz została mamą w grudniu zeszłego roku.
Internauci pod zdjęciem z przeszłości docenili poczucie humoru Zielińskiej.

„Brawo za dystans! U mnie również uśmiech się pojawił, ale chyba bardziej opis zdjęcia go wywołał”, „To się dopiero nazywa zdrowy dystans do siebie samej”, „Szacunek Pani Kasiu za dystans do samej siebie i tak przyziemnych spraw jak… kolor niebieski. Nie można Pani odmówić poczucia humoru”, „Ten niebieski był kiedyś mega modny” – czytamy pod zdjęciem aktorki.

Co sądzicie o metamorfozie Kasi Zielińskiej?

Czytaj też:

Matka z dziećmi w podróży może liczyć na pomoc? Nic z tych rzeczy! Beata Sadowska dotkliwie się o tym przekonałaMa 67 lat i właśnie wystąpiła w „Playboyu". Jak się wam podobają jej fotografie?