Katarzyna Warnke na okładce nowego numeru Playboya. Posypało się mnóstwo komentarzy na profilu aktorki!

Aktorka filmów Patryka Vegi pokazała swoje walory na łamach magazynu dla panów. Pojawiły się liczne komentarze, czyżby wzbudziła aż takie kontrowersje?
Sylwia Kazimierczuk / 5 miesięcy temu
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski fot. ONS.pl

We wrześniowym wydaniu magazynu dla panów pojawiła się Katarzyna Warnke, aktorka znana między innymi z takich produkcji filmowych jak: „Botoks” czy „Kobiety mafii”. Kasia nie miała wcześniej problemu z występowaniem na planie w negliżu.

Jest śmiała i przebojowa – można to zaobserwować w filmach Patryka Vegi. Dzieli się swoją zmysłowością również u boku męża, Piotra Stramowskiego, który także nie stroni od pokazywania swojej nagości.

„Jeden Playboy skończył się na Ani, nowy zaczyna się na Kasi”

- to jeden z komentarzy na profilu Kasi. Fani są mocno zaskoczeni trafnością sesji i nietuzinkowym doborem tła i ujęciem aktorki. Na okładce widzimy ledwie zarysowany korpus. Kasia zmysłowo chowa się za białymi drzwiami, widoczny jest zarys piersi, pośladki i plecy.

„Najpierw zwróciłam uwagę na zdjęcie i pomyślałam, że to vogue... piękno.”

Fani są pod wrażeniem stylizacji i ujęciem tematu. Klasyczne, dopracowane i niezwykle stonowane. Aktorka pokazuje swoje walory z niezwykłą elegancją i pasją.

Zagadkowe zdjęcie to jedynie przedsmak całej sesji. Całość zapewne będzie utrzymana w podobnym tonie. Zdarzają się również drobne uszczypliwości wobec Playboya ze strony fanów magazynu. Niektórzy chcieliby zobaczyć Kasię, gdy odrosną jej włosy, po odgrywanej ostatnio roli.

Nic nie zmienia faktu, ze okładka jest wyjątkowo przemyślana i zostawia pewien niedosyt i chęć zobaczenia więcej!

Zobacz też:
Ta fryzura Katarzyny Warnke wcale nie była rewolucją! Sprawdź! Pojedynek gwiazd: Katarzyna Warnke kontra Magdalena Cielecka
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 miesięcy temu
Jej fenomen to zagadka - brzydka i tępa jak szpadel