Katarzyna Skrzynecka dużo schudła fot. ONS.pl

Katarzyna Skrzynecka zachwyca figurą. Jaki jest jej sekret?

Katarzyna Skrzynecka znowu zachwycą figurą. Tym razem jest jeszcze szczuplejsza! Fani nie mogą wyjść z podziwu i dopytują: jaki jest sekret jej szczupłej sylwetki?
Urszula Wilczkowska / 09.09.2019 14:29
Katarzyna Skrzynecka dużo schudła fot. ONS.pl

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się swoją nową figurą. Aktorka w ostatnim czasie sporo schudła i trzeba przyznać – wygląda olśniewająco! Fani dociekają, jaki jest sekret jej szczupłej sylwetki i gratulują metamorfozy. Jak udało się jej osiągnąć taki efekt? My już wiemy.

Katarzyna Skrzynecka sporo schudła

Żadna dieta ani ćwiczenia nie przyniosą efektów, jeśli brakuje podstawowych rzeczy: wytrwałości i dyscypliny. To właśnie dzięki nim aktorce udało się zrzucić niechciane kilogramy. Fani już od dłuższego czasu mogą śledzić jej poczynania na Instagramie.

Na nim właśnie pokazała też zdjęcie, którym zachwyciła wszystkich. W chabrowym bikini prezentuje się przepięknie. Wakacje na greckiej wyspie jej zdecydowanie służą, ale to nie jedyny sekret szczupłej talii aktorki. Jaki jest kolejny? Zdrowa dieta!

Aktorce udało się pozbyć aż kilkunastu kilogramów! To bardzo imponujący wynik, zwłaszcza że Katarzyna Skrzynecka nie postawiła na dietę-cud, a na zdrowe, racjonalne odżywianie i regularne ćwiczenia. Co pomogło jej w zrzucaniu wagi?

Życie aktora nie jest łatwe. Ciągłe próby, wyjazdy, brak możliwości zjedzenia zdrowego posiłku nie sprzyjają odchudzaniu. Aktorka postanowiła jednak się zawziąć i postawić na swoim. Jak widać – słusznie! Konsekwencja w działaniu to w końcu podstawa każdej diety.

Katarzyna Skrzynecka postanowiła na czas odchudzania całkowicie zrezygnować z mięsa, ryb, jaj oraz nabiału. Oparła swoją dietę głównie na warzywach oraz okazjonalnie – owocach. Nie raz wstawiała zdjęcia zdrowych sałatek, którymi raczyła się na tarasie swojego domu… Wielokrotnie podkreśla też, że sukces zawdzięcza swojemu mężowi, dietetykowi i trenerowi bikini fitness.

Zobacz także:
Czy Anna Lewandowska ma kompleksy? Trenerka szczerze odpowiedziała na to pytanie
Kasia Smutniak w poruszającym wpisie opowiedziała o swojej chorobie. Aktorka cierpi na bielactwo