Katarzyna Nosowska fot. ONS

Katarzyna Nosowska wyszła za mąż. Kim jest mąż piosenkarki?

Artystka poinformowała o zmianie stanu cywilnego na Instagramie.
/ 27.11.2018 12:19
Katarzyna Nosowska fot. ONS

Katarzyna Nosowska jest już po ślubie! Zaskakująca informacja pojawiła się na oficjalnym profilu piosenkarki. Gwiazda pokazała obrączkę ślubną, informując, że poślubiła swojego wieloletniego partnera Pawła Krawczyka.

Ślub Katarzyny Nosowskiej

Katarzyna Nosowska nie zdradziła szczegółów uroczystości. Wiadomo, że ceremonia była bardzo kameralna. Odbyła się bez udziału mediów. Małżonkowie są w związku od kilkunastu lat, lecz dopiero teraz podjęli decyzję o zawarciu małżeństwa.

Po 17 latach, po przejściach...
- napisała piosenkarka na Instagramie.

 

Po 17 latach, po przejściach..

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

Jeśli wierzyć doniesieniom portalu pudelek.pl, ślub Katarzyny Nosowskiej odbył się w Las Vegas. Decyzja o nim zapadła spontanicznie. Jedynym świadkiem tej wyjątkowej chwili być ponoć piosenkarki z poprzedniego związku z Adamem Krajewskim, Mikołaj. Po wszystkim cała rodzina miała udać się na wakacje do Los Angeles.

Kim jest mąż Katarzyny Nosowskiej?

Katarzyna Nosowska została żoną swojego wieloletniego partnera Pawła Krawczyka. Para poznała się w 2001 roku, kiedy gitarzysta dołączył do zespołu Hey. Związek pary był dość burzliwy. Zakochani wielokrotnie się zaręczali, jednak decyzję o ślubie odkładali na bliżej nieokreśloną przyszłość. W jednym z wywiadów Katarzyna Nosowska wyznała, że jej ukochany był osobą uzależnioną od alkoholu.

Jako osoba żyjąca z uzależnionym sama jestem tzw. osobą współuzależnioną. Ostatnio się z tego edukuję. Mój partner zachorował na raka duszy
- wyznała na łamach „Urody Życia”.

Trudne chwile udało się pokonać. Narzeczeni przypieczętowali swoją miłość ślubem. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Przeczytaj:
13-letnia Polka wygrała Eurowizję dla dzieci! Czy Roksana Węgiel będzie polską Arianą Grande?
Meghan i Harry wyprowadzają się z Pałacu Kensington! Nie chcą mieszkać z Kate i Williamem?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)