Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Byli pierwszą parą, która pokochała się na parkiecie „Tańca z gwiazdami”. Ich rozkwitającą miłość obserwowała cała Polska.
/ 20.02.2008 08:25
Byli pierwszą parą, która pokochała się na parkiecie. Ich rozkwitającą miłość obserwowała cała Polska. Choć już nie występują w programie, wciąż nie widzą świata poza sobą.

Kilka miesięcy przed rozpoczęciem drugiej edycji „Tańca z gwiazdami” Kasia rozstała się z Mateuszem, chłopakiem, z którym była związana ponad dwa lata. „Czułam, że potrzebuję zmiany, że chcę, żeby w moim życiu zdarzyło się coś nieoczekiwanego”, mówiła. I wtedy poznała Marcina Hakiela. Dziś nie potrafi powiedzieć, kiedy poczuła, że się w nim zakochała. Ich miłość rozkwitała z odcinka na odcinek, a oni byli tak szczęśliwi, że nie starali się nawet ukrywać przed światem łączącego ich uczucia. Dziennikarze zastanawiali się, czy nie skończy się ono razem z programem. Tymczasem od ich występów w „Tańcu z gwiazdami” minął już ponad rok. Dziś Kasia i Marcin nie tylko mieszkają i pracują razem. Wspólnie też marzą o wielkim domu i wielodzietnej rodzinie. Nie wyobrażają sobie nawet, że kiedyś mogliby się rozstać.

Na wspólne treningi Kasia przynosiła Marcinowi domowe obiady. Żartowała, że do jego serca można było trafić tylko przez żołądek.

„Kasia jest bardzo spontaniczna. Nie potrafi udawać. Kiedy kocha, to całym sercem”, mówi Marcin.

„Kiedy tańczyli, nie mogli oderwać od siebie wzroku. Łączące ich uczucie widać było w każdym ich spojrzeniu, ruchu”, pisały internautki po finałowym odcinku.

„Najwspanialsze w Marcinie jest to, że mogę przy nim czuć się jednocześnie jak bezbronna dziewczynka i zmysłowa kobieta”, opowiadała w wywiadach Kasia.