POLECAMY

Katarzyna Bujakiewicz niepokojąco się zmieniła. Co się stało, że tak wygląda?

Opuchnięta twarz, sińce pod oczami… Aktorka w niczym nie przypomina siebie. Okazuje się, że to celowa zmiana.
/ 6 miesięcy temu
Katarzyna Bujakiewicz niepokojąco się zmieniła. Co się stało, że tak wygląda? fot. ONS.pl

Widzowie pokochali ją za rolę pielęgniarki Marty Kozioł w serialu „Na dobre i na złe”. Potem oglądali ją w „Lekarzach”. Katarzyna Bujakiewicz grała też w wielu filmach. Ostatnio w dwóch odsłonach „Listów do M.”. Teraz postawiła na coś zupełnie innego. Ta jedna z bardziej lubianych polskich aktorek dostała główną rolę w filmie „Emisariuszka”. To do niej tak się zmieniła.

Aktorzy z serialu „Jezioro marzeń” po 20 latach. Jak teraz wyglądają?

W jakim filmie zagra Katarzyna Bujakiewicz?

„Emisariuszka” to historia Elżbiety Zawackiej, pseudonim „Zo”, kurierki Komendy Głównej Armii Krajowej i jedynej kobiety w szeregach cichociemnych. Film powstał na podstawie książki Katarzyny Minczykowskiej „Cichociemna. Generał Elżbieta Zawacka (1909-2009)”.

Dla Katarzyny Bujakiewicz z pewnością to bardzo ważna rola i aktorskie wyzwanie. Dzięki roli w „Emisariuszce” będzie miała szansę pokazać, że nie jest tylko sympatyczną aktorką serialową i potrafi grać też w innych produkcjach niż lekkie komedie.

Na YouTubie można obejrzeć zwiastun do tego filmu. Jesteście ciekawe, jak Bujakiewicz sprawdzi się w głównej roli w „Emisariuszce”?

Więcej newsów o gwiazdach:

Księżna Kate na kilka tygodni przed porodem sama dźwiga zakupy! Te zdjęcia to autentyk?Shannen Doherty ma nawrót raka? Aktorka wydała oświadczenie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)