Katarzyna Bosacka krytykuje Małgorzatę Rozenek.

Katarzyna Bosacka, Małgorzata Rozenek fot. ONS
Ekspertka od żywienia odradza praktyki Rozenek
/ 01.05.2014 17:44
Katarzyna Bosacka, Małgorzata Rozenek fot. ONS

Polki pokochały Katarzynę Bosacką za program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję", w którym opowiada o zdrowych produktach, ciekawych przepisach na oryginalne i pożywne dania oraz jakiego jedzenia powinniśmy unikać. Dziennikarka bardzo przejęła się rolą popularyzatorki zdrowego stylu życia i ma żal do celebrytów, że swoimi wypowiedziami w mediach rujnują jej pracę.
 

Ostatnio gwiazd TVN Style gościła w "Maglu towarzyskim", gdzie oberwało się Małgorzacie Rozenek. Bosackiej nie podoba się to, że Perfekcyjna Pani Domu w wywiadach mówi o tym, że nie je śniadania, co może przekładać się na postawę Polaków. Jak mówi:

Celebryci muszą mieć świadomość, że jeśli występują w reklamach lub w telewizji, w programach śniadaniowych i mówią: "Ja nie jem śniadania nigdy, a jestem Perfekcyjną Panią Domu, to jednak idzie w eter, że Perfekcyjna Pani Domu nigdy nie je śniadań i że można w ten sposób żyć. Pamiętajmy, my jesteśmy naśladowani. Jeśli występuję się w programie śniadaniowym, i mówi się coś otwartym tekstem: "a że napoje gazowane to nic, że batona od czasu do czasu, że żywię się byle czym"  to trzeba pamiętać, że żywienie staje się poprawnością polityczną - przekonuje Katarzyna Bosacka


Zarzuty są poważne. Będzie odpowiedź Małgorzaty Rozenek?




 

Zobacz także:

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA