Kasia Cichopek o początkach swojej kariery: „Popularność czasem daje w kość”

Katarzyna Cichopek zyskała ogromną popularność dzięki serialowi „M jak miłość”. W szczerym wywiadzie opowiedziała, jak kiedyś wyglądał jej kontakt z mediami.
/ 24.09.2020 09:48

Gdy miała 18 lat, rozpoczęła swoją wielką przygodę z serialem „M jak miłość”, w którym gra do dziś. Postać Kingi Zduńskiej ma wielu fanów, podobnie jak aktorka.

Katarzyna Cichopek: „Mamy rytm dnia narzucony przez dzieci

Katarzyna Cichopek nie zabiega dziś o to, by wciąż być na pierwszych stronach gazet. Aktorka przyznaje, że ich rytm dnia w dużej mierze narzucony jest przez dzieci.

Choć dużo pisze o swojej codzienności i o tym, jak ich rodzina spędza wolny czas, raczej unika pokazywania twarzy dzieci. Chce, by kiedyś same zdecydowały, czy chcą istnieć w mediach, czy nie. Tym bardziej że nie wie, jak dziś poradziłyby sobie z ewentualnym hejtem.

Jak wspomina, był czas, kiedy czuła się osaczona przez media. Momentem, który był dla niej bardzo trudny, był dzień, w którym urodził się jej syn Adam. Wspomina, że wówczas czuła na sobie wielką presję.

Wiedziała, że jej obecność w mediach w dużej mierze zależy od zdjęcia zrobionego gdzieś z ukrycia.

Nie było social mediów, więc ja nie miałam w ogóle swojej platformy, przez którą mogłabym się komunikować z fanami. (...) Pamiętam, jak rodziłam Adaśka, wtedy jakiś tłum paparazzi był przed szpitalem. Oni naprawdę czyhali na każde zdjęcie, byle bym tylko na nim jak najgorzej wyszła.
- wspomina Kasia Cichopek.

Kasia Cichopek: „Jak mam gorszy dzień to uciekam”

Przyznała, że dziś, dzięki social mediom może pokazywać swoje życie tak, jak ona tego chce. Jak sama mówi, popularność jej nie ciąży, ale czasami daje w kość. Zaznacza, że gdy ma gorszy dzień, zostaje w domu:

Ja jestem też tylko człowiekiem, więc raz mam lepszy dzień, raz mam gorszy. Jak mam gorszy dzień to uciekam, chowam się w domu i nie wychodzę na światło dzienne, żeby nie prowokować sytuacji, z których później byłabym niezadowolona.
- dodaje Kasia Cichopek.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel  skupiają się na pracy, nie na tym, by sprowokować hejt lub fejm. 20 września obchodzili 12. rocznicę ślubu. Aktorka opublikowała z tej okazji zdjęcie ze ślubu, dziękując mężowi za każdy spędzony razem dzień.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Czytaj więcej o życiu polskich gwiazd:Gwiazdy pokazały swoje mamy! Jak wyglądają mamy Małgosi Rozenek, Tomasza Kammela i innych?Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub! Projektantka pochwaliła się radosną nowinąJoannie Opozdzie zdarza się nie zauważyć paparazzich. „Antek ma w tym większe doświadczenie”