POLECAMY

Karolina Szostak pojawiła się publicznie z tajemniczym brunetem. Jak wygląda jej wybranek serca?

Czy gwiazda Polsatu jest zakochana?
Karolina Szostak pojawiła się publicznie z tajemniczym brunetem. Jak wygląda jej wybranek serca? fot. ONS.pl

Karolina Szostak od wielu miesięcy nie schodzi z pierwszych stron gazet, a wszystko dzięki jej spektakularnej metamorfozie. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie gwiazda schudła ponad 20 kilogramów i zmieniła się nie do poznania. Odzyskała pewność siebie, pojawia się częściej na salonach, a nawet wydała dwie książki. 

Teraz prezenterka Polsatu postanowiła dać sobie chwilę oddechu i zadbać o swoje życie uczuciowe. W ostatnich dniach pojawiła się publicznie z tajemniczym przystojniakiem. Czy to nowa miłość seksownej prezenterki? 

Nie uwierzycie! Karolina Szostak podzieliła się radosną informacją!

Z kim pokazała się Karolina Szostak?

Na salonach huczy od plotek! Na gali organizowanej przez popularny magazyn Szostak pojawiła się z przystojnym mężczyznom. To nowa miłość? Czy jedynie przyjaciel z dawnych lat? 


fot: ONS/kolaż polki.pl

Niestety docierające do nas informacje są sprzeczne i ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na wcześniejsze pytanie. Podobno na wydarzeniu para nie odstępowała się na krok, a prezenterka przytulała się w swojego towarzysza.

Pojawiają się również głosy, że to jedynie przyjaciel z czasów szkolnych i nie łączy ich nic poważnego. Wychodzi na to, że prawdę na ten temat znają jedynie sami zainteresowani.

Czy przystojnego bruneta i seksowną prezenterkę łączy coś więcej? Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Mamy jedynie nadzieję, że Karolina w końcu odnajdzie miłość i będzie szczęśliwa. Życzymy jej tego z całego serca! 

Jakich 4 kosmetyków używa 41-letnia Karolina Szostak?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)