Karolina Szostak wyda kolejną książkę

Nie możemy się doczekać realizacji jej planu!
/ 02.06.2017 07:03

Ostatnio sporo mówiło się o tym, że Karolina Szostak może stracić pracę, jednak to nic bardziej mylnego. Przed dziennikarką nowe wyzwania: właśnie dostała nowy program, w którym z Martą Kordyl pokażą, jak szybko i łatwo ugotować zdrowe dania, a Party.pl dowiedziało się, że Karolina Szostak ma zamiar wydać kolejną książkę!

Program Karoliny Szostak będzie nosił nazwę "Po zdrowie z Martą i Karoliną". Wystartuje 6 czerwca na sportowej stronie stacji. Ale żeby było wiarygodnie, dziennikarka musi wciąż dla wielu kobiet być wzorem do naśladowania i autorytetem w dziedzinie stosowania diet. Dlatego wiemy już, że Karolina Szostak szykuje kolejną książkę. O czym będzie?

 

#plejada#gala#nominacja#metamorfoza# 👗# @violapiekut

Post udostępniony przez Karolina Szostak (@karolinaszostak)

"Chcę pomóc innym" - Karolina Szostak o swojej książce

Karolina Szostak wyda kolejną książkę

Odchudzanie to proces, a kiedy dojdzie się do zadowalającej wagi, sztuką jest ją utrzymać, dlatego Karolina Szostak zdradzi swoje metody na zapobieganie efektu jo-jo. Nasz dietetyk jest jednak zdania, że jest za wcześnie, aby oceniać, czy Karolinie Szostak z powodzeniem udaje się uniknąć powrotu do dawnej wagi

- Na tym etapie można tego oceniać, bo na efekt jo-jo patrzy się z perspektywy 2 lat. - mówi Barbara Dąbrowska, dietetyk od 10 lat i ekspert polki.pl.

Jesteście pod wrażeniem aktualnej sylwetki Karoliny Szostak? Przeczytajcie, ile wyrzeczeń ją to kosztowało oraz jak schudła Karolina Szostak.

 

#trening#odrana#endorfiny#zabawa#pozdrowie#polsatsport.pl#martakordyl @cardiobunny @jakub_kucner

Post udostępniony przez Karolina Szostak (@karolinaszostak)

Z gabinetu dietetyka: autentyczne historie