Karolina Szostak schudła fot. ONS.pl

Karolina Szostak schudła 20 kilo - jak to zrobiła?

Dziennikarka jest dumna ze swojej metamorfozy!
Edyta Liebert / 22.02.2017 09:48
Karolina Szostak schudła fot. ONS.pl

Wygląda szalenie młodo (ma 42 lata?!), atrakcyjnie i seksownie. O jej metamorfozie portale plotkują każdego dnia. Karolina Szostak schudła 20 kilo - jak to zrobiła? Udzieliła dla "Vivy!" wyjątkowego wywiadu o sobie, swoich marzeniach, dokonaniach i dumie. Bo to silna babka i wie, że potrafi dokonać wiele. I nie chodzi o utratę kilogramów, a wytrwałość. Bo skoro potrafi wytrwać w diecie, to z czym nie da sobie rady?

Gluten: czy faktycznie powinnaś odstawić go na diecie?

Nie ma tak, że dotrę do rozmiaru 36 czy 34 i będę szczęśliwa. Czekałam na taki moment, kiedy sama powiem »dość«, i myślę, że teraz jest taki moment. Nie chciałabym już bardziej schudnąć.

Karolina Szostak schudła 20 kilo - jak to zrobiła?

Dziennikarka od 20 lat związana ze stacją Polsat, kiedyś inaczej podchodziła do swojego ciała - figura klepsydry, wydatny biust, pełne usta i duże oczy - tak, to mogło napawać dumą, ale nie tak nie było. Ale nie oznacza to też kompleksów, a potrzebę zmiany. Karolina Szostak postanowiła przejść metamorfozę, która doda jej pewności siebie i o tym opowiedziała w najnowszym wywiadzie!

Białko to bardzo ważny składnik diety! Wiesz dlaczego?

- Nie ma tak, że dotrę do rozmiaru 36 czy 34 i będę szczęśliwa. Czekałam na taki moment, kiedy sama powiem »dość«, i myślę, że teraz jest taki moment. Nie chciałabym już bardziej schudnąć. Nigdy nie miałam kompleksów. Nauczono mnie akceptacji siebie - wyznała w rozmowie z Katarzyną Sielicką.

 

#gala#tygodnika#piłka#nożna#⚽️

Post udostępniony przez Karolina Szostak (@karolinaszostak)

Bo fajnie, tak po prostu, wejść do butiku i włożyć sukienkę z wieszaka

Która z nas nie chciałaby wejść do sklepu, ściągnąć z wieszaka rozmiaru 36 i nie prosić o większy, bo to ten właśnie rozmiar? Karolina Szostak ceni sobie ten komfort.

- Zależy mi na utrzymaniu tej sylwetki, którą mam. To jest fajne, jak idę na przykład do Łukasza Jemioła i po prostu zakładam rzeczy z wieszaka. Albo jak byłam u Paprockiego i Brzozowskiego na pokazie w ich sukience w rozmiarze 36. Sama byłam w szoku. Wyglądało to naprawdę dobrze, nie było obcisłe - kontynuuje.

Schudnąć jak Karolina Szostak...

Dlatego też dziennikarka pisze książkę, która ma na celu pomóc kobietom, które po prostu chcą poczuć się lepiej. Dla siebie, ze sobą. W publikacji "Moja spektakularna metamorfoza", w której opowie kobietom o swojej drodze do szczupłej sylwetki, zawrze wiele cennych wskazówek. Prezenterka stała się wzorem. - Cieszę się, że mogę pomóc tym kobietom. Mam też poczucie odpowiedzialności, żeby ich nie zawieść i nie zawieść siebie, czyli żeby uniknąć efektu jo-jo, na który wszyscy czekają" - kończy w rozmowie Karolina Szostak.

Czekamy na książkę, w której dowiemy się więcej o jej historii!

Zaśpiewała na castingu piosenkę Ewy Farnej. Nie dała jury wyboru. Zobacz reakcję wokalistki