POLECAMY

Jak schudła Karolina Szostak? Jej dieta była rygorystyczna i skomplikowana, ale same zobaczcie, jakie dała efekty

Dziennikarka opisała cały cykl odchudzania: post, wyprowadzenie z diety i sposób na utrzymanie wagi. Posłuchaj!

Karolina Szostak od zawsze akceptowała swoje ciało. Decyzja o diecie była świadoma, ale podyktowana przede wszystkim chęcią jakościowej zmiany, zadbania o organizm. Podjęła się wyzwania: rygorystycznej diety, o której opowiedziała w wywiadzie dla magazynu Viva!, w którym ukazał się jej wyjątkowa, seksowna sesja zdjęciowa.

Białko to bardzo ważny składnik diety! Wiesz dlaczego?

Dieta Karoliny Szostak: czy dla każdego?

Dziennikarka szczegółowo opisała etapy detoksykacji organizmu, przejścia na dietę oraz wyprowadzenia organizmu z fazy oczyszczania. "Cytryna, grejpfrut... tylko to można jeść... Jeszcze jabłko, tak, podjadałam jabłko!" - mówi piękna prezenterka w rozmowie z dziennikarzem Vivy!

"Chcę pomóc innym" - Karolina Szostak pisze książkę o odchudzaniu

To jeden z elementów skomplikowanego procesu, w jakim brała - i w zasadzie wciąż bierze - udział. Ale nie chce więcej chudnąć. Ma jednak zamiar wydać książkę poradnikową, w której opisze swoją metamorfozę.

Spektakularna metamorfoza Karoliny Szostak: w gorsecie wygląda jak gwiazda Hollywood!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/rok temu
Kinia gratuluje silnej woli. Ja schudłam 20 kg w pół roku, ale miałam zabieg założenia balonu orbera. Lekko ćwiczyłam i pilnowałam diety. Zdecydowałam się na zabieg, bo chciałam szybko schudnąć do wesela siostry. Mimo to nie zrezygnowałam ze zdrowych nawyków, bo nie chcę wrócić do poprzedniej wagi.
/rok temu
Jeśli zachowa dobre nawyki żywieniowe i nie zrezygnuje z ćwiczeń to uda jej się utrzymać wagę. Tak było w moim przypadku. Schudłam 15 kg, ale dalej chodzę na ćwiczenia do fitcurves i staram się zdrowo utrzymać. Efekt jo-jo mnie nie dopadł.
/rok temu
Jej obecna waga robi wrazenie, bo Szostak byla naprawde bardzo otyla. Wazne jest, czy uda jej sie utrzymac to co osiagnela. Niestety w pewnym momencie, po euforii nadchodzi wielkie rozczarowanie, poniewaz zycie nie zmienia sie tak jak ten, kto schudl tego oczekiwal. Dobrze by jej zrobila utrata jeszcze kilku kilogramow i pozbycie sie stalego wytrzeszczu oczu. Szostak ma te maniere pewnie dlatego, ze starala sie odwrocic uwage od nadmiarowych kilogramow wybaluszajac (sorry za to slowo) oczy.
POKAŻ KOMENTARZE (3)