karolina szostak fot. ONS.pl

Karolina Szostak będzie ekspertem od odchudzania - news

Dziennikarka dołączy do grona znanych osób, które propagują diety i zdrowy tryb życia?
Weronika Kwaśniak / 14.12.2016 10:16
karolina szostak fot. ONS.pl

Musimy przyznać się do naszej ogromnej sympatii dla Karoliny Szostak. Prezenterka od zawsze udowadniała, że aby być piękną i seksowną nie trzeba wcale mieć rozmiaru 34! Niedawno zaliczyła jednak spektakularną metamorfozę.

Karolina Szostak schudła prawie 20 kilogramów. Jednak czy aby na pewno w zdrowy sposób? Media spekulowały na temat tego, jakim cudem prezenterka tak szybko traci na wadze. Ona sama przyznała się w jednym z wywiadów, że jej dieta jest bardzo rygorystyczna. Przez 6 tygodni przestrzegała postu, według założeń którego mogła przyjmować jedynie 600 kcal dziennie - i to głównie w formie warzyw oraz soków.


Karolina Szostak w 2014, fot. - ONS.pl

Karolina Szostak obecnie - fot. ONS.pl

Po pierwszej fazie diety, Karolina jadła około 1000 kcal dziennie. Oczywiście w połączeniu z odpowiednimi ćwiczeniami. Już wtedy pojawiły się głosy, że pomimo kontroli dietetyka, sposoby celebrytki mogą być jednak zbyt niekorzystne dla organizmu.

Karolina Szostak w wywiadzie dla Vivy!

Efekty widać jednak gołym okiem - prezenterka naprawdę mocno schudła.

Pojawiają się echa, że Karolina Szostak zostanie ekspertem i doradcą od odchudzania. W jaki sposób?

Jej metamorfoza bardzo zainspirowała innych. Podobno celebrytka dostaje mnóstwo zapytań o diety i ćwiczenia, jakie stosowała. Stąd pomysł na książkę, która będzie poradnikiem, jak schudnąć.

Z pewnością ta pozycja będzie się cieszyć dużą popularnością. A co wy o tym myślicie? Zastosowałybyście taką dietę, jak Karolina Szostak?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/14.12.2016 22:58
No i dobrze! Ona przynajmniej widać co osiągnęła. ;) mam nadzieje, że będzie pisac bloga czy coś bo chętnie skorzystam. Osobiscie ćwiczę, łykam iqacai, jakąs tam dietkę stosuję ale jakoś mi mało. Chcę więcej schudnąc. Czekam na jej rady. : ) poza tym ja bardzo lubię.