POLECAMY

One pomogą ci być szczupłą! Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska i... Karolina Szostak!

Dziennikarka dołączy do grona znanych osób, które propagują diety i zdrowy tryb życia?
One pomogą ci być szczupłą! Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska i... Karolina Szostak! fot. ONS.pl

Musimy przyznać się do naszej ogromnej sympatii dla Karoliny Szostak. Prezenterka od zawsze udowadniała, że aby być piękną i seksowną nie trzeba wcale mieć rozmiaru 34! Niedawno zaliczyła jednak spektakularną metamorfozę.

Karolina Szostak schudła prawie 20 kilogramów. Jednak czy aby na pewno w zdrowy sposób? Media spekulowały na temat tego, jakim cudem prezenterka tak szybko traci na wadze. Ona sama przyznała się w jednym z wywiadów, że jej dieta jest bardzo rygorystyczna. Przez 6 tygodni przestrzegała postu, według założeń którego mogła przyjmować jedynie 600 kcal dziennie - i to głównie w formie warzyw oraz soków.


Karolina Szostak w 2014, fot. - ONS.pl

Karolina Szostak obecnie - fot. ONS.pl

Po pierwszej fazie diety, Karolina jadła około 1000 kcal dziennie. Oczywiście w połączeniu z odpowiednimi ćwiczeniami. Już wtedy pojawiły się głosy, że pomimo kontroli dietetyka, sposoby celebrytki mogą być jednak zbyt niekorzystne dla organizmu.

Karolina Szostak w wywiadzie dla Vivy!

Efekty widać jednak gołym okiem - prezenterka naprawdę mocno schudła.

Pojawiają się echa, że Karolina Szostak zostanie ekspertem i doradcą od odchudzania. W jaki sposób?

Jej metamorfoza bardzo zainspirowała innych. Podobno celebrytka dostaje mnóstwo zapytań o diety i ćwiczenia, jakie stosowała. Stąd pomysł na książkę, która będzie poradnikiem, jak schudnąć.

Z pewnością ta pozycja będzie się cieszyć dużą popularnością. A co wy o tym myślicie? Zastosowałybyście taką dietę, jak Karolina Szostak?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
No i dobrze! Ona przynajmniej widać co osiągnęła. ;) mam nadzieje, że będzie pisac bloga czy coś bo chętnie skorzystam. Osobiscie ćwiczę, łykam iqacai, jakąs tam dietkę stosuję ale jakoś mi mało. Chcę więcej schudnąc. Czekam na jej rady. : ) poza tym ja bardzo lubię.