Karolina Malinowska w platynowym blondzie fot. ONS,pl

Karolina Malinowska w blond włosach

Chce przejść totalną metamorfozę i zawalczyć o figurę. Jak to robi?
Edyta Liebert / 03.09.2015 06:23
Karolina Malinowska w platynowym blondzie fot. ONS,pl

Karolina Malinowska co jakiś czas raczy nas smaczkami ze swojej zawodowej przeszłości. Duże wrażenie zrobiła na jej sympatykach jej okładka w Vogue.

Wtedy mało kto poznał ją na fotce! Mijają lata, Malinowska i Janiak są rodzicami 3 chłopców. Przebyte ciąże niekorzystnie wpłynęły na sylwetkę modelki, która na swoim blogu zapowiedziała, że chce przejść metamorfozę. Czy zacznie od włosów? Na jej profilu na Instagramie pojawiła się jej fotka w platynowym blondzie! Podoba się wam w tej wersji?

 

A gdyby tak znowu...? Co myślicie? #malina #fashion #moda #love #look #new

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina)

Karolina Malinowska walczy o ciało

Żona Oliviera Janiak poważnie myśli o powrocie do tego koloru włosów. Byłaby to radykalna metamorfoza, ale ostatnio gwiazdy i celebrytki decydują się na przejście na taki właśnie kolor. Włosy rozjaśniła między innymi Dorota Gardias, a i kilka tygodni temu Anna Mucha zaprezentowała się w platynowym blondzie. Co więcej, Karolina Malinowska ostro wzięła się za ćwiczenia i postanowiła zachwycić wyrzeźbioną sylwetką za kilka miesięcy - na Sylwestra! Tak ostatnio pisała na swoim blogu:
Jestem właśnie po wieczornych ćwiczeniach. Wiadomo, że z formy do bikini wyszła dupa i nie chodzi tu o brazylijskie pośladki niestety ;-( Postanowiłam jednak ładnie wyglądać w Sylwestra – to znaczy zakończyć ten rok po nowemu, czyli zupełnie inaczej niż dotychczas. Nie lubię składać sobie żadnych obietnic, więc nie będę. (...) Odpalam YOU TUBE w tv i zaczynam wygibasy!

Trzymamy kciuki!

Więcej: