Karolina Malinowska na okładce Vogue'a fot. ONS.pl

Karolina Malinowska na okładce Vogue

Posypały się komentarze...
Edyta Liebert / 07.07.2015 11:41
Karolina Malinowska na okładce Vogue'a fot. ONS.pl

Wiedziałyście, że Karolina Malinowska ma na koncie taki sukces? Okładka w Vogue'u to niewiarygodny prestiż. Karolina Malinowska udostępniła ją na swoim profilu i posypały się komentarze na temat jej urody...

Okładkami w "Vogue" nie może pochwalić się zbyt wiele polskich modelek, zwłaszcza tych, ktore święciły triumfy kilkanaście lat temu. Ostatnio takie wyróżnienie spotkało Patrycję Woźniak. Jednakże jako jedną z pierwszych polskich modelek, które można było podziwiać na okładce kultowego magazynu o modzi, była właśnie Karolina Malinowska. Mama 3 synów i żona Oliviera Janiaka pozowała na czołówce najbardziej prestiżowego magazynu o modzie 12 lat temu. Celebrytkę wzięło  na wspominki - od jakiegoś czasu wrzuca zdjęcia sprzed lat.

 

#fashion #vogue #model #malina #paszczurzenie 12lat temu

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina)

Karolina Malinowska na okładce "Vogue'a"

Takimi sukcesami należy się chwalić! Nie tak dawno Malinowska zamieściła również zdjęcie z Olivierem Janiakiem z okazji 12 rocznicy ślubu. O ile Olivier Janiak niewiele się zmienił, o tyle delikatna cera, rysy twarzy Malinowskiej bardzo się zmieniły. Sporo komentarzy pojawiło się pod zamieszczonym zdjęciem, które sugerowały ingerencję Photoshopa w całą okładkę. Kilka osób stwierdziło, że żona Oliviera Janiaka jest niepodobna do siebie i trudno byłoby ją rozpoznać. Jak uważacie, czy to sprawiedliwa ocena? Naszym zdaniem takimi osiągnięciami należy się chwalić i dzielić!

Zobacz także: