Karolina Ferenstein-Kraśko jest w 3 ciąży fot. ONS.pl

Karolina Ferenstein-Kraśko spodziewa się dziecka! Piotr Kraśko wniebowzięty

Para ma już 2 synów. Będzie upragniona córeczka?
Edyta Liebert / 10.07.2015 05:36
Karolina Ferenstein-Kraśko jest w 3 ciąży fot. ONS.pl

Ci, co uznawali małżeństwo Piotra Kraśko i Karoliny Ferenstein-Kraśko a chylące się ku końcowi, może teraz pluć sobie w brodę. Karolina Ferenstein-Kraśko spodziewa się dziecka!

Para słynąca z zamiłowania do jeździectwa (mają własną stadninę koni) i luksusu ma już 2 synów. Może czas na córkę? Wadomo, że maleństwo przyjdzie na świat jeszcze w tym roku. Teraz już wiadomo, dlaczego żona Piotra Kraśki nosiła ostatnio luźne stroje i sukienki w stylu boho. Para jest 7 lat po ślubie. Piotr Kraśko jest bardzo szczęśliwy!

Trzecia ciąża Ferenstein-Kraśko

Kraśko od najmłodszych lat związany jest z telewizją (jego rodzice byli związani z produkcją i dziennikarstwem, a sam Kraśko jest bratem ciotecznym Moniki Zamachowskiej i pasierbem Niny Terentiew) i tak samo jak swoją pracę, uwielbia rodzinne spędzanie czasu. Zawsze marzył o licznej gromadce dzieci! Jak mówi znajomy pary:

Oboje zawsze chcieli mieć dużą rodzinę. I tak się stanie. Karolina i Piotr bardzo starali się o kolejnego potomka i teraz są przeszczęśliwi, że im się udało. Dzieciątko ma przyjść na świat pod koniec roku. To będzie piękny prezent na Boże Narodzenie.

Trzymamy kciuki za przyszłych rodziców!

 

Wiosna wiosna #wiosna ... Juz powoli czas na piknik !!!🌱🌱🌱🌱🌞🌳🌲 #galkowo #stadninakoniferensteinow #happy #day #my #birthday !!!!😃🎁🎉 #foto @gallamartyna

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Ferenstein-Kraśko (@karolinaferenstein_krasko)


Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)