Tomasz Karolak bynajmniej nie jest zaangażowany w życue rodzinne!/ fot. MWmedia

Karolak nie chce się wiązać!

Najwyraźniej rodzina nie jest dla niego najważniejsza!
/ 28.07.2011 08:57
Tomasz Karolak bynajmniej nie jest zaangażowany w życue rodzinne!/ fot. MWmedia

 Przypominamy, że Tomasz Karolak starał się nieco ocieplić swój wizerunek podczas promowania serialu "Rodzinka.pl". Mówił wtedy, że jest gotów do założenia rodziny.

My proponujemy, żeby zatroszczył się o rodzinę, którą aktualnie ma. Dla niezorientowanych - Karolak ma córeczkę z Violettą Kołakowską. I choć nie są razem, to wypadałoby poświęcić trochę czasu dziecku.

"Tomek płaci na Lenkę i za wynajmowane mieszkanie. No, ale ile można siedzieć u kogoś w kieszeni? Ta sytuacja bardzo ją frustruje. Poza tym Karolak jest bardzo zajęty. Teraz ma swój teatr, nic nie jest od niego ważniejsze, no i gra teraz w prawie wszystkich filmach, jakie powstają. 

Dlatego wychowanie dziecka spoczywa głównie na barkach Violi. On za bardzo nie ma teraz do nich głowy. Co z tego, że zabiera małą na kilka godzin i zapewnia jej różne atrakcje? To nie to samo, gdyby z nimi mieszkał" - mówi znajomy Violetty Kołakowskiej.

Zresztą były parter Violi, nie troszczy się zbytnio także o byłą partnerkę. Podobno Viola chciałaby zatrudnić się w teatrze Karolaka. On jednak nie pali się do tego pomysłu...

Zobacz też: Najmniej udane kreacje Dominiki Gawędy