Kim Kardashian o posiadaniu 3 dziecka, kardashian nie chce już dzieci fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Kim Kardashian zapowiedziała: "Nigdy więcej dzieci!"

Dlaczego? Prawdziwy powód jest taki, że...
Edyta Liebert / 18.07.2016 05:42
Kim Kardashian o posiadaniu 3 dziecka, kardashian nie chce już dzieci fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Jeśli komuś się wydaje, że bycie multimilionerką ułatwi przebieg ciąży i poród, to się myli. Kardashian po urodzeniu synka  zapowiedziała, że z Westem nie będą mieć więcej dzieci. Dlaczego? Powody były stricte zdrowotne, jednak okazuje się, że w grę wchodzą także inne aspekty.

Kim Kardashian i Kanye West nie mają zamiaru starać się o gromadkę dzieci z przyczyn zdrowotnych. Druga ciąża Kim Kardashian była dla niej o wiele bardziej niebezpieczna, niż pierwsza, a kolejna byłaby "igraniem z ogniem" i stanowiła niebezpieczeństwo zarówno dla niej, jak i dla dziecka. Każda z jej ciąż była ryzykiem, które niosło za sobą potężny ból i cierpienie, a także zagrożenie życia.

ONS.pl/kolaż polki.pl

Kim Kardashian nie chce mieć więcej dzieci

Wszystko z powodu przyrośniętego łożyska Kim Kardashian. To ciężkie powikłanie ciąży polegające na częściowym przechodzeniu kosmków łożyska przez doczesną mięśniową. Celebrytka dość często i rozlegle opowiadała o dolegliwościach w czasie ciąży. Strach o to, że mogłaby stracić dziecko i narazić North West i Sainta Westa na utratę matki, paraliżuje parę przed jakąkolwiek próbą posiadania kolejnego potomka.

 

Rp #kardashianjennerfactseditcontest2 👨‍👩‍👧‍👦❤️ @kardashian.jenner.facts

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika The Wests (@thewestsdaily)

Jednak... do sieci trafiło teraz kolejne wyznanie gwiazdy. Rodzina Kardashian nie należy do mistrzów dyskrecji - potrafią poruszać tematy kontrowersyjne i niewygodne. Kim Kardashian w rozmowie wyznała, że boi się o to... jak kolejna ciąża wpłynęłaby na stan jej waginy.

Nigdy nie będę wyglądać 'tam' tak samo. Kanye czuje to samo.

To też jest już konkretny powód, by poprzestać na posiadaniu 2 dzieci. Mówiłybyście o tym głośno?

Więcej o gwiazdach:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)