Kaja Pschalska została blonynką - jak wygląda? fot. ONS

Kaja Paschalska zmieniła kolor włosów. Została blondynką [ZDJĘCIE]

Radykalna metamorfoza rudowłosej piękności! Nowy kolor zupełnie Was zaskoczy.
/ 30.11.2018 09:28
Kaja Pschalska została blonynką - jak wygląda? fot. ONS

Kaja Paschalska zmieniła kolor włosów. Słynąca z rudych włosów aktorka postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Oprócz koloryzacji, zdecydowała się również na ostre cięcie. Wygląda zupełnie inaczej i... bardzo seksownie!

Kaja Paschalska została blondynką

Aktorka, która sławę zyskała dzięki roli Oli Lubicz w serialu „Klan”, od wielu lat nosiła charakterystyczne rude włosy. Najwyraźniej przyszła pora na coś nowego. Kaja Paschalska wybrała się do salonu fryzjerskiego, by poddać się metamorfozie. Zdecydowała się na jasny blond, a także mocno skróciła włosy. Wcześniej nosiła długość do połowy ramion. Obecnie włosy sięgają karku. Efekt jest piorunujący!

Jak przyznała na Instagramie, zmiana fryzury wynika z przemian, jakie zachodzą obecnie w jej wnętrzu. Przyznała, że to dla niej forma wyjścia ze strefy komfortu.

Zmiana jest FAJNA. Szczególnie jeśli nie dzieje się tylko na głowie, ale wynika z tego, co zmienia się w środku. W GŁOWIE. (...) Cudownie jest wyjść z tego wygrzanego przez lata comfort zone.
- napisała.

 

Zmiana jest FAJNA. Szczególnie jeśli nie dzieje się tylko na głowie, ale wynika z tego co zmienia się w środku. W GŁOWIE. Wiele osób ma o sobie bardzo konkretne wyobrażenie i i jeszcze konkretniejsze oczekiwania względem siebie. Uformowane przez lata, często przez innych ludzi. To jest dla mnie, to nie, z tym sobie nie poradzę, powinnam to, nie powinnam tamtego #blablabla Cudownie jest odważyć się wyjść z tego wygrzanego przez lata comfort zone. Nie po to, żeby od razu rzucić się na główkę w nieznane (chociaż pewnie tak też można #yougogirl 💪) Po prostu wyleźć, rozejrzeć się i zrobić UPDATE - jak ja to widzę? Co czuję? Co tak naprawdę mi się podoba? Czy czegoś mi brakuje? Na co mam dzisiaj ochotę? Brzmi banalnie, ale czasem ciężko jest odpowiedzieć szczerze. Szczególnie jeśli odpowiedź wychodzi poza ramy obrazu siebie, którego zazwyczaj tak zawzięcie bronimy w swojej głowie. I nie chodzi o to, żeby zastąpić stare oczekiwania nowymi. Nieeeeeee. Chodzi o to, żeby przewietrzyć mózg, dać sobie trochę luzu, przestrzeni. Poprzyglądać się, sprawdzić, zbadać. Badam/sprawdzam/przekraczam swoje ‘granice’ w swoim tempie (w sumie w kwestii włosów - ostatni raz ścięłam je ponad dekadę temu więc to był dla mnie szalony krok 🤭🤪) i sprawia mi to ogromną radochę. Dobrze mi z tą przestrzenią w głowie. A o to przecież chodzi, nie? 😉 @grzegorzduzy człowiek z wielkimi marzeniami i jeszcze większą pasją. Niesamowicie wrażliwy i profesjonalny. Dziękuję! Było warto. Uśmiech nie schodzi 😁

Post udostępniony przez Kaja Paschalska (@kajapaschalska)

Jak nietrudno się domyślić, metamorfoza gwiazdy wzbudziła ogromne emocje wśród internautów. Jak fani zareagowali na wiadomość, że ich idolka zrezygnowała z rudych włosów? Są zachwyceni!

- Zmiana na duży plus!
- Fryzura the best! Pasuje ci do twarzy.
- Bardzo pozytywna zmiana
- czytamy w komentarzach.

My również jesteśmy pod wrażeniem! I doskonale rozumiemy, że każda kobieta od czasu do czasu potrzebuje zmian, nie tylko tych na głowie. :)

Więcej newsów o gwiazdach:
Katarzyna Zielińska pokazała synów! „29 kilogramów miłości”
Anna Starmach na pierwszym spacerze z córką. „To wielkie przeżycie dla rodzica” - komentują fanki