Justyna Żyła fot. ONS

Justyna Żyła skrytykowała nową partnerkę Piotra Żyły. Co powiedziała?

To pierwszy taki komentarz! Justyna Żyła poznała nową partnerkę swojego męża. Jak nietrudno się domyślić, nie ma o niej najlepszego zdania...
/ 06.10.2018 10:51
Justyna Żyła fot. ONS

Rozstanie Justyny i Piotra Żyłów to jeden z najgorętszych tematów w ostatnich miesiącach. Para jest już po pierwszej rozprawie rozwodowej, jednak do ostatecznego zakończenia małżeństwa, jeszcze daleko.

Można przypuszczać, że zanim to nastąpi, przeczytamy jeszcze wiele newsów na ten temat. Justyna Żyła nie ustaje w komentowaniu swojej sytuacji prywatnej. Jej najnowsza wypowiedź dotyczy nowej wybranki Piotra Żyły.

Justyna Żyła krytykuje kochankę męża

Justyna Żyła już kilka miesięcy temu otrzymała od prawników męża pismo z zakazem publicznego wypowiadania się na temat rozstania. Od tej pory medialne wypowiedzi żony sportowca niemal ustały, jednak od czasu do czasu, zdarza jej się powiedzieć nieco za dużo.

Na Instagramie Justyny Żyły pojawiło się pytanie, czy widziała już przyszłą macochę swoich dzieci. Autorka komentarza napisała, że nowa partnerka Piotra Żyły wydaje się być w porządku. Na reakcję Justyny Żyły nie trzeba było długo czekać.

Widziałam ją i jest bardzo nie w porządku. Nie lubi dzieci. Mój mąż więcej czasu spędza przed lustrem niż 3 kobiety razem wzięte. Macochy moje dzieci nigdy mieć nie będą z jednego prostego względu... potrafią mówić i wiedzą, z kim chcą się spotykać. Cedząc przez zęby te słowa, "pozdrawiam" wszystkich życzliwych  - cytuje wpis Justyny Żyły portal rmf.fm.

Kim jest nowa partnerka Piotra Żyły?

Tożsamość nowej wybranki skoczka nie jest znana. Piotr Żyła nigdy oficjalnie nie potwierdził, że związał się z inną kobietą. Wiadomo to jedynie z relacji Justyny Żyły, która zrzucając na męża winę za rozstanie, zasugerowała, że powodem był nowy związek. W mediach pojawiły się doniesienia, że nowa wybranka sportowca spodziewa się z nim dziecka. Kobieta miała wysyłać do Justyny Żyły wiadomości, dołączając zdjęcia zaokrąglonego brzuszka.

Piotr Żyła twierdzi, że nie powodem rozpadu małżeństwa nie była nowa miłość. W oświadczeniu, które wydał na początku roku, przyznał, że rozstał się z Justyną Żyłą, lecz zaprzeczył, jakoby miał nową partnerkę. Kilka miesięcy później podtrzymał swoją wersję, będąc gościem w programie „Uwaga” stacji TVN.

Nie mam pojęcia skąd wzięła się informacja o kochance. To nie było tak, że wyprowadziłem się i zostawiłem rodzinę. Między mną a Justyną nie układało się już od dłuższego czasu. Kłóciliśmy się dosłownie o wszystko. Nawet wtedy, kiedy przyjeżdżałem ze zgrupowań, to każdą wolną chwilę spędzaliśmy na kłótni
- powiedział.

Przeczytaj:
A jednak! Żyłowie rozwodzą się. Wymowny wpis Justyny Żyły
Justyna Żyła komentuje zarzuty męża o kochanku. Co zdradziła?