Justyna Żyła poprowadzi program w telewizji. O czym będzie show?

Justyna Żyła poprowadzi program w telewizji fot. ONS
Była żona popularnego skoczka narciarskiego zostanie gwiazdą telewizji?
/ 03.12.2018 10:16
Justyna Żyła poprowadzi program w telewizji fot. ONS

Justyna Żyła będzie prowadzić program telewizyjny. Była żona znanego skoczka narciarskiego Piotra Żyły zaczęła współpracę z telewizją Active Family TV. O czym będzie show? Kiedy emisja pierwszego odcinka?

Justyna Żyła rozpoczyna karierę w mediach

Informacja o nawiązaniu współpracy Justyny Żyły z telewizją Active Family TV pojawiła się na oficjalnym profilu stacji.

Razem z Justyną Żyłą przygotowujemy dla Was nowy, zaskakujący program! Praca wre!!! Efekty już niebawem na naszej antenie!
- czytamy na Facebooku.

W zapowiedzi niewiele zdradzono. Niestety nie wiadomo, o czym będzie program, który poprowadzi Justyna Żyła. Nie poinformowano również o dacie emisji pierwszego odcinka. W ramówce stacji znajdują się programy poradnikowe, przyrodnicze i edukacyjne.

Przypomnijmy, że Justyna Żyła zasłynęła w mediach za sprawą głośnego rozstania z mężem. Chętnie zdradzała w mediach kulisy życia prywatnego. M.in. wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy”. Obecnie prowadzi vlog i blog kulinarny UwaŻyła, w którym dzieli się z internautami swoją pasją do gotowania.

Jak poinformował tydzień temu magazyn „Flesz”, Justyna i Piotr Żyłowie są już po rozwodzie. Sąd w Bielsku-Białej orzekł rozwód za porozumieniem stron na początku listopada. Para dogadała się w sprawie podziału majątku, alimentów oraz opieki na dziećmi.

Więcej newsów o gwiazdach:
Kaja Paschalska nie jest już ruda! Wybrała bardzo sexy kolor
Robert Lewandowski rozczulił fanki nowym zdjęciem z Klarą! „Dobry facet i ojciec”

Redakcja poleca

REKLAMA