Julia Wieniawa została blondynką?! fot. ONS

Julia Wieniawa zmieniła fryzurę. Pokazała zdjęcie z blond włosami. Jak wygląda?

Aktorka zaprezentowała na Instagramie odmieniony wizerunek. Jak wygląda jako blondynka?
/ 04.01.2019 13:16
Julia Wieniawa została blondynką?! fot. ONS

Julia Wieniawa zaskoczyła radykalną zmianą wizerunku! Tuż po Nowym Roku na profilu aktorki pojawiło się jej zdjęcie z blond włosami. Opis fotki wskazuje, że gwiazda postanowiła zaszaleć z fryzurą.

Julia Wieniawa została blondynką?!

Jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia przyzwyczaiła fanów do swoich długich, ciemnych włosów. Julia Wieniawa rzadko eksperymentuje z wyglądem. Chętnie sięga po efektowne ubrania i wyszukane stylizacje, jednak od dawna jest wierna naturalnemu kolorowi włosów.

Każda kobieta od czasu do czasu potrzebuje zmiany. Czyżby w życiu Julii Wieniawy właśnie nadszedł ten moment? Nie jest tajemnicą, że młodziutka gwiazda niedawno zakończyła trwający dwa lata związek z Antkiem Królikowskim. Na najnowszym zdjęciu widzimy Julię z włosami w kolorze platynowego blondu.

Nowy rok. Nowa ja
- napisała aktorka.

 

Nowy rok. Nowa ja.

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Post szybko został zauważony przez fanów, którzy pospieszyli z komentarzami. Opinie wielbicieli są skrajne - jedni uważają, że, Julia Wieniawa zdecydowanie lepiej wygląda w ciemnym kolorze włosów, a inni - są zachwyceni metamorfozą.

Tych rozczarowanych zmianą - uspokajamy. Julia Wieniawa na InstaStories zdradziła, że nowa fryzura to zasługa... peruki!

Nabrałam Was
- wyznała.

Efekt? 100 tysięcy polubień w zaledwie godzinę od publikacji zdjęcia. My jesteśmy zachwycone, nie tylko Julią Wieniawą w wersji blond, ale również... skuteczną autopromocją. ;)

Przeczytaj:
„W ciąży czy przytyła?”. Julia Wieniawa w cekinach wywołała gorącą dyskusję
Julia Wieniawa założyła cienki sweter bez stanika. „Zbyt odważne to i niesmaczne”