Julia Wieniawa w polu rzepaku, fani oburzeni fot. ONS.pl

Julia Wieniawa w polu rzepaku bez maseczki. Fani oburzeni jednak z innego powodu...

Kwitnący rzepak to piękna sceneria do zdjęć. Julia Wieniawa pozująca z zerwanym kwiatkiem i bez maseczki wywołała żywą dyskusję na Instagramie.
/ 11.05.2020 09:25
Julia Wieniawa w polu rzepaku, fani oburzeni fot. ONS.pl

Kwitnący w maju rzepak to piękny widok. Hektary porośnięte żółtymi kwiatami oświetlone przez promienie słońca to wymarzone miejsce na sesję zdjęciową. Ujęcia plenerowe nie wymagają praktycznie żadnej obróbki, bo natura jest najpiękniejszym tłem.

Chyba podobnego zdania była Julia Wieniawa, która na swój profil na Instagramie wrzuciła zdjęcie z rzepakowego pola. Zebrała masę pozytywnych komentarzy, ale w tej „beczce miodu” znalazła się też przysłowiowa łyżka dziegciu. O co poszło?

Awantura o zdjęcie w polu rzepaku

Instagramowy profil Julii Wieniawy obserwuje ponad 1,5 miliona osób. Gwiazda publikuje zdjęcia, które szybko zyskują tysiące polubień, pokazuje też, jakie marki ubrań czy butów lubi. Ostatnio pokazała niedrogie czarne czółenka na niskim obcasie z CCC i fanki natychmiast oszalały na ich punkcie. 

W niedzielę pochwaliła się sesją w polu rzepaku. Parafrazując Hamleta, zadziornie zapytała: „być albo nie być w maseczce, oto jest pytanie”:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W polu rzepaku- być albo nie być w maseczce... oto jest pytanie 🌼

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, w większości pozytywnych. Fanki aktorki pisały:

Oczywiście, że nie być.

W lesie nie trzeba, to i w rzepaku pewnie też nie.

Inni zwrócili uwagę, że zapach rzepaku jest nie do zniesienia, więc sesja nie mogła być przyjemna. Brak maseczki na twarzy gwiazdy nie wywołał jednak takiego oburzenia jak fakt, że... Julia Wieniawa niszczy pracę rolnika. Zwracali uwagę na to, że nie tylko zerwała kwiatek (zapewne nie pytając właściciela uprawy), lecz także:

Dość że spodnie pobrudzone, to jeszcze uszczupliłaś plony rolnika o ten zerwany kwiatek.

Mam nadzieję, że za szkody wyrządzone przez wejście w kwitnący rzepak zapłaciłaś. Jakbym wszedł ci do ogrodu pełnego kwitnących kwiatów w który wkładasz masę pracy też byś nie była zadowolona. No ale w końcu czego się nie robi aby nabić sobie trochę like'ów.

Kilkumiesięczna praca ludzi, którzy ten rzepak sadzili < fotki na Instagrama.

To też może cię zainteresować:Córka Katarzyny Figury jest kopią mamy. Zobacz zdjęciaCzy młoda gwiazda nie radzi sobie z presją? Fanki Viki Gabor martwią się o jej rękę, na której pojawiła się bliznaJakie zachcianki ciążowe ma Barbara Kurdej-Szatan? Fani już wiedzą, jakiej płci dziecko urodzi