Julia Wieniawa zadebiutowała na czerwonym dywanie w Cannes. Wyglądała pięknie, jednak na zdjęciach co innego przykuwa uwagę…

Kreacja, makijaż czy fryzura – co najbardziej było komentowane po występie aktorki na festiwalu w Cannes? Tym razem internauci dopatrzyli się czegoś ekstra.
/ 6 miesięcy temu
Julia Wieniawa zadebiutowała na czerwonym dywanie w Cannes. Wyglądała pięknie, jednak na zdjęciach co innego przykuwa uwagę… screen Instagram

Festiwal filmowy we Francji przyciąga najgorętsze znane nazwiska. W tym roku poza światowymi  gwiazdami z pierwszych stron gazet pojawiły się też ambasadorki i wysłanniczki L’oreal Paris, a wśród nich Julia Wieniawa. Dziewczyna Antka Królikowskiego wystąpiła na czerwonym dywanie w pięknej, beżowej, zwiewnej sukience z trenem. Kreację Julii uzupełnił wysoki kok i rozświetlający makijaż w stylu glow. Jakie Julia zrobiła wrażenie w Cannes i dlaczego internauci się z niej śmieją?

Barbara Kurdej-Szatan z córką w wannie. To wideo wywołało skrajne emocje! Faktycznie jest „obrzydliwe”, jak piszą internauci?

Pod zdjęciami z Cannes na Instagramie Julii Wieniawy posypały się komplementy za strój i look. Znaleźli się tacy, którzy zarzucili aktorce, że nie pasuje jej taka fryzura i „te pejsy są dziwne niepotrzebne”. Jednak między komentarzami dotyczącymi sukienki i makijażu pojawili się internauci, którzy zwrócili uwagę na coś innego na zdjęciu Julii.


screen Instagram

„Mistrzowie drugiego planu wygrywają”, „Zainteresowanie fotografów level hard 😂😂😂”, „To zdjęcie jest przykre, nikt się na nią nie patrzy” – czytamy w komentarzach.

Rzeczywiście na zdjęciu opublikowanym przez Julię na Instagramie nie widać zainteresowania polską aktorką wśród fotografów. „Julia nie przejmuj się, wypadłaś na tym czerwonym dywanie cudownie” – pocieszali aktorkę niektórzy fani.

Julia najwyraźniej nie przejęła się całą sytuacją i humor jej dopisywał, gdy po powrocie udzielała telewizyjnego wywiadu.
„Cannes jest magicznym miejscem, w którym nagle obracasz się wśród ludzi, których znasz tylko z ekranu. Na przykład ja minęłam się w windzie z Penélope Cruz, co było totalnym zaskoczeniem” – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Więcej newsów o gwiazdach:"Góralu (Justyno), czy ci nie żal?" Ile żona Piotra Żyły otrzymała za sesję w Playboyu?Edyta i Cezary Pazurowie będą mieli bliźnięta?! Zdjęcie z baby shower daje do myślenia...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)