julia kaminska fot. ONS.pl

Julia Kamińska zmieniła fryzurę! Ścięła włosy i przefarbowała je

„Wyglądasz jak nastolatka”, „Śliczna!”, „Co za cięcie”. Metamorfoza aktorki wywołała lawinę komplementów. Pasuje jej nowa fryzura?
/ 29.06.2018 12:52
julia kaminska fot. ONS.pl

Julia Kamińska od dawna miała długie włosy. Czasem eksperymentowała z kolorem, ponad rok temu zrobiła sobie grzywkę. Lubi bawić się swoim wyglądem. Tym razem aktorka postawiła na spektakularną zmianę – nie dość, że mocno skróciła włosy, to rozjaśniła je. Jak wygląda?

Dorota Gardias postanowiła radykalnie zmienić fryzurę. Już nie jest blondynką!

#newhair #blonde – napisała Julia Kamińska na Instagramie, publikując swoje zdjęcie świeżo po wyjściu od fryzjera. W nowej fryzurze wygląda ślicznie. „Czuję się w niej świetnie” – wyznała.

Włosy Julii są mocno skrócone – sięgają do obojczyków – i wycieniowane. Pojawił się też nowy kolor. Julia jest teraz blondynką. Pod zdjęciem posypały się komentarze zachwyconych internautek: „Bardzo efektownie”, „Ale przemiana! Cudownie”, „Świeżo i letnio”, „ Taka fryzura mi też się marzy!”, „10 lat mniej”, „Teraz wyglądasz jak Roszpunka z ‚Zaplątanych’ (wtedy, kiedy miała krótkie i brązowe włosy). A może nawet ładniej od niej…”.


Julia Kamińska w 2017 roku miała ciemne włosy i grzywkę (fot. ONS.pl)

Jak ci się podoba Julia w nowej fryzurze – pasuje jej?

Więcej newsów o gwiazdach:Księżna Kate jest zazdrosna o Meghan? „Czuje się pominięta. Latami pracowała nad wizerunkiem”To już pewne! Kolejna gwiazda odchodzi z „M jak miłość”!