Jude Law fot. ONS

Jude Law - Słodki drań

Więcej kobiet od niego miał w Hollywood tylko George Clooney. Niedawno Jude Law stwierdził jednak, że chce się ustatkować.
/ 27.11.2009 08:22
Jude Law fot. ONS
Wydawać by się mogło, że facet, który najpierw zdradza żonę, potem kolejną partnerkę (i to z nianią swoich dzieci!), a następnie łamie serca kobiet częściej, niż pojawia się na ekranie, nie ma co liczyć na poklask żeńskiej publiczności. Nic bardziej mylnego! Sprawca tych wszystkich „przestępstw”, Jude Law (37), od wielu sezonów nie schodzi z czołówek rankingów najbardziej pożądanych mężczyzn świata. I nawet teraz, kiedy kolejny raz został tatą i tuż po przyjściu na świat córeczki Sophie, oświadczył, że nie chce mieć ani z nią, ani z jej mamą nic wspólnego, fanki dały mu rozgrzeszenie! W sondzie tygodnika „People” aż 78 procent ankietowanych pań uznało, że ekskochanka gwiazdora, modelka Samantha Burke, sama jest sobie winna, bo rozpoczynając z nim romans, „wiedziała, w co się pakuje”. Swoją drogą, trudno temu zaprzeczyć. Faktycznie, wszystkich „zbrodni” Law dokonywał w świetle fleszy fotoreporterów.

Niewierny mąż
Jeśli prawdą jest, że faceci zaczynają szaleć, gdy dopada ich tzw. kryzys wieku średniego, to Law stał się jego ofiarą już jako trzydziestolatek. Wtedy to niespodziewanie rozwiódł się po sześciu (pozornie szczęśliwych) latach z aktorką Sadie Frost, z którą ma trójkę dzieci. Jeszcze zanim sędzia potwierdził, że drogi państwa Law się rozchodzą, Jude zaręczył się z Sienną Miller poznaną kilka miesięcy wcześniej na planie filmu „Alfie”. Na wieść o tym jego rozżalona żona zdradziła prasie, że Law miewał „skoki w bok” już wcześniej. Spotykał się m.in. z byłą żoną Colina Farrella, Amelią Warner, i erotyczną tancerką Ericą Coburn. Ta ostatnia opisała nawet w wywiadzie dla „People” szczegóły swoich spotkań z aktorem, nie pomijając nawet takich detali, że aktor ma obsesję na punkcie stóp swoich kochanek i zawsze zaczyna miłosne igraszki od ich masażu. Zarówno żona Lawa, jak i jego kochanka były przy tym pewne, że jego związek z Miller nie potrwa długo. I oczywiście się nie pomyliły!

Niewierny kochanek
Początek romansu Lawa z Sienną Miller był obiecujący. Przez kilka miesięcy para była ozdobą gal i bankietów, a Sienna z dumą prezentowała wart 35 tysięcy dolarów pierścionek zaręczynowy, tudzież opowiadała o planach urodzenia Jude’owi gromadki dzieci. Wyobraźcie więc sobie jej szok, kiedy pewnego ranka zobaczyła w gazecie zdjęcie aktora z inną kobietą!

Porozmawiajmy o gwiazdach - forum >>


Kochanką Jude’a okazała się niańka jego dzieci, Daisy Wright. „Jude zapewniał mnie, że jego związek z Miller jest już przeszłością, a pokazują się razem tylko dlatego, bo wymagają tego od nich producenci filmowi”, usprawiedliwiała się niania. Aktor nie zaprzeczył jej rewelacjom, wydał za to oświadczenie, w którym przeprosił Siennę za swoje zachowanie. Jak się jednak okazało, nie miał zamiaru walczyć o odzyskanie jej względów. Tydzień później prasę obiegły jego zdjęcia z australijską piosenkarką Sophie Monk. Otwiera ona galerię krótkich romansów aktora, który w ciągu ostatnich pięciu lat miał ponad 20 „przyjaciółek”. 

Niewierny przyjaciel
Pod koniec zeszłego roku Law znów zbliżył się do byłej żony. Para spędziła razem z dziećmi Gwiazdkę w Brazylii i pokazała się na kilku przyjęciach. „Na razie znów jesteśmy z Sadie dobrymi przyjaciółmi”, zapewniał Jude. I dodawał: „Nie miałbym jednak nic przeciwko temu, gdyby przerodziło się to w coś więcej…”. Szybko się jednak okazało, że co innego deklaracje, a co innego czyny.

W styczniu Law zaczął pracować na planie filmu „Sherlock Holmes”. Jeszcze zanim padł ostatni klaps, do tabloidów przeciekła wiadomość, że aktor ma problemy, dowiedział się bowiem, że... zostanie ojcem! W prasie zawrzało. O romans z aktorem podejrzewano kogoś z obsady filmu. Okazało się jednak, że matką jego dziecka jest kobieta spoza branży – 24-letnia modelka Samantha Burke. „To miał być dla Jude’a szybki numerek – zdradził magazynowi „New York Daily News” znajomy aktora. – Poznał Samanthę, wychodząc z jakiegoś klubu po suto zakrapianej imprezie. Zaproponował, że ją podwiezie i takim sposobem wylądowali na kilka nocy w jego hotelu. Kiedy się rozstawali, Samantha zostawiła mu numer swojej komórki, ale Jude nigdy nie oddzwonił”. Gwiazdor usiłował podważyć swoje ojcostwo, jednak testy DNA nie pozostawiły co do tego wątpliwości. Mimo to tuż po przyjściu na świat córeczki Sophie Law oświadczył, że nie zamierza uczestniczyć w jej wychowaniu, a będzie jedynie płacił alimenty. Nie chce też spotykać się ani z małą, ani z jej mamą. Cóż... Widać bardziej zajmująca jest jego nowa zdobycz – początkująca aktorka Christy Bella Joiner.

Skandale obyczajowe sprawiły kiedyś, że Hugh Grant czy Colin Farrell na pewien czas stali się w Hollywood „persona non grata”. Law jest tam jednak nadal mile widziany. Jak mu się to udaje? „Hugh przespał się z prostytutką, a Farrell nagrał pornotaśmę. Oba te czyny zostały uznane za odrażające. Jude zaś jest po prostu... trochę niemoralny”, stwierdził prezenter telewizji E!. Jak widać, nie zawsze trzeba być ideałem…                                
     
Alek Rogoziński / Party
Tagi: Jude Law