Jude Law, Sienna Miller fot. ONS

Jude Law i Sienna Miller znów razem

Kupują mieszkanie w Londynie, bo chcą razem zamieszkać
/ 15.12.2009 09:00
Jude Law, Sienna Miller fot. ONS
Jude Law i Sienna Miller poznali się w 2004 roku na planie filmu "Alfie", a rozstali w 2006 roku. Powodem był romans aktora z nianią jego dzieci. Jednak z czasem Sienna mu wybaczyła i para znów zaczęła się spotykać. Teraz poszukują idealnego apartamentu w Londynie, w którym planują razem zamieszkać.
 
Jak donosi źródło, Sienna i Jude spędzili cały ostatni weekend przeglądając oferty biur nieruchomości. Zdradzili również, że znów są w sobie na zabój zakochani i wiosną przeprowadzają się do Londynu. Do tego czasu chcą kupić wygodne mieszkanie i urządzić w nim ciepłe gniazdko.

Miller i Law ponownie stali się sobie bliscy, od kiedy zaczęli pracować po sąsiedzku na Broadway'u. Jude gra główną rolą  w  "Hamlecie", a Sienna w "Miss Julie". Początkowo przystojny aktor miał pewne wątpliwości co do ponownego spotykania się z była dziewczyną, to w końcu uległ urokowi pięknej panny Miller. A ona, mimo wcześniejszych problemów w ich związku, ciągle go kocha i wierzy, że uda im się stworzyć wspaniałą rodzinę.