Joanna Liszowska mocno schudła fot. ONS.pl

Joanna Liszowska sporo schudła. Fani są zaniepokojeni

Joanna Liszowska pokazała nowe zdjęcie, na którym widać jej metamorfozę. Aktorka bardzo schudła, a głosy jej fanów są podzielone...
Urszula Wilczkowska / 09.10.2019 12:34
Joanna Liszowska mocno schudła fot. ONS.pl

Joanna Liszowska przeszła ogromną metamorfozę. Fani w dużej mierze gratulują aktorce zmiany w wyglądzie, ale pojawiły się też głosy, które sugerowały zaniepokojenie obserwujących... Czy naprawdę jest czym się martwić?

Joanna Liszowska sporo schudła

Aktorka z pewnością nie może narzekać na brać zajęć. Od kilku lat gra w serialu „Przyjaciółki”, występuje na deskach teatru, a do tego nie brakuje jej też w produkcjach filmowych. Znajduje też czas na to, by dzielić się z fanami swoim życiem na Instagramie oraz zadbać o swoją figurę.

Jakiś czas temu Joanna Liszowska postanowiła zrzucić kilka kilogramów. Efekt jest oszałamiający – aktorka wygląda naprawdę przepięknie. Niektórzy z fanów są jednak zaniepokojeni i mówią, by już więcej się nie odchudzała.

Prawda jest taka, że aktorka wygląda zdrowo, a co najważniejsze – na bardzo szczęśliwą. Nie podzieliła się jeszcze sekretem swojej metamorfozy, ale widać, że to efekt ciężkiej pracy i systematyczności.

Wiele gwiazd by schudnąć, decyduje się zrezygnować z mięsa. Na dietę warzywno-owocową zdecydowała się Katarzyna Skrzynecka i schudła dzięki niej ponad 10 kilogramów. Utratę wagi diecie bezmięsnej zawdzięcza również Magda Gessler!

Wegetarianami już od kilku lat są również Małgorzata Rozenek, jej mąż Radosław Majdan oraz dwójka synów. Perfekcyjna Pani Domu swoją nienaganną figurę zawdzięcza też regularnym ćwiczeniom oraz prawie całkowitemu wyeliminowaniu cukru ze swojego jadłospisu.

Zobacz też:
Martyna Wojciechowska przeszła zaskakującą metamorfozę. Obcięła włosy?
Anna Starmach ostro zareagowała na zdjęcia, które zrobili jej paparazzi