Joanna Kulig urodziła fot. ONS

Joanna Kulig urodziła - jakiej płci jest dziecko aktorki?

Pierwsze dziecko aktorki przyszło na świat w Stanach Zjednoczonych.
Marta Kosakowska / 21.02.2019 09:37
Joanna Kulig urodziła fot. ONS

Joanna Kulig i jej mąż Maciej Bochniak zostali rodzicami! Na świat przyszło pierwsze dziecko pary. Poród odbył się w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. Już za kilka dni ceremonia rozdania Oscarów. Czy świeżo upieczona mama pojawi się na prestiżowej imprezie?

Joanna Kulig została mamą - syn czy córka?

Dziecko Joanny Kulig i Macieja Bochniaka miało przyjść na świat kilka dni temu w Los Angeles. Aktorka od kilku miesięcy przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie promuje nominowany od Oscarów, film Pawła Pawlikowskiego „Zimna wojna”. Od dawna mówiło się o tym, że nie wróci na poród do Polski, lecz zdecyduje się urodzić w USA.

Młodzi rodzice nie powiadomili o narodzinach dziecka osobiście. Para bardzo stara się chronić swoją prywatność. Wiadomość o ciąży aktorki również pojawiła się w mediach przypadkiem. O powitaniu na świecie nowego członka rodziny Kulig i Bochniaka dowiedzieliśmy się za sprawą Piotra Dzięcioła.

- Joasia urodziła kilka dni temu
- powiedział producent filmowy w rozmowie z „Super Expressem”.

Płeć dziecka nie jest znana. Joanna Kulig na razie nie potwierdziła doniesień o powiększeniu rodziny. Mimo tego, na jej instagramowym profilu pojawiło się mnóstwo gratulacji, w tym wiele od znanych osób.

Gwiazdy, które urodzą w 2019 roku

Mówi się, że poród Joanny Kulig odbył się w luksusowej klinice gwiazd w Los Angeles, której przyszły na świat dzieci m.in. Weroniki Rosati czy Magdy Mielcarz. Rodzące mogą tam liczyć nie tylko na opiekę najlepszych specjalistów, ale również na komfortowe warunki porodu.

Ze względu na miejsce narodzin, dziecko będzie miało podwójne obywatelstwo: polskie i amerykańskie. W przyszłości to może mi ułatwić np. studiowanie czy podjęcie pracy na terenie Stanów Zjednoczonych.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (z 24 na 25 lutego) odbędzie się 91. ceremonia wręczenia Oscarów. Na wydarzeniu nie zabraknie reprezentantów filmu „Zimna wojna”, który jest nominowany w aż 3 kategoriach: Najlepszy film nieanglojęzyczny, Najlepszy reżyser oraz Najlepsze zdjęcia.

Przed ogłoszeniem nominacji spekulowano, że szanse ma również Joanna Kulig, którą wskazywano jako potencjalną kandydatkę do Oscara dla Najlepszej aktorki. Jednak ostatecznie Polka nie znalazła się wśród wyróżnionych. Na razie nie wiadomo, czy Joanna Kulig - kilka dni po narodzinach dziecka - pojawi się na niedzielnej ceremonii.

Więcej o Joannie Kulig:
Ile kosztuje poród w prywatnej klinice gwiazd w Los Angeles?
Joanna Kulig w ciąży wyglądała zachwycająco - zdjęcia