Joanna Krupa zmieniła kolor włosów fot. ONS.pl

Joanna Krupa zmieniła kolor włosów. Nie jest już blondynką

Joanna Krupa już tak nie wygląda. Pożegnała się z blond włosami! Czemu podjęła taką decyzję?
Urszula Wilczkowska / 27.09.2019 18:09
Joanna Krupa zmieniła kolor włosów fot. ONS.pl

Joanna Krupa chyba pozazdrościła uczestnikom programu „Top Model” metamorfoz, bo sama zdecydowała się zmienić swój wygląd. Fani modelki mogą już zapomnieć o długich blond włosach, które były znakiem rozpoznawczym Joanny Krupy – teraz wygląda zupełnie inaczej!

Joanna Krupa zmieniła kolor włosów

Zmiana, na którą zdecydowała się ciężarna modelka, wcale nie jest bardzo drastyczna. Joanna Krupa po wielu latach postanowiła wrócić do swojego naturalnego koloru włosów – i trzeba przyznać, że wygląda w nim fenomenalnie.

Joanna Krupa nie jest już blondynką
fot. Instagram @joannakrupa

Ciężko nam jednak będzie przyzwyczaić się do tej zmiany. Modelka zawsze kojarzyła się z hollywoodzką blond fryzurą, nie z jasnym brązem, na który się teraz zdecydowała! Chociaż pasuje do niej jak ulał (nie będziemy nawet wspominać, jaką wygodą jest powrót do naturalnego koloru i brak konieczności farbowania odrostów co miesiąc), to nie ukrywamy, że trochę będziemy tęsknić za Joanną Krupą w wersji blond!

Czy farbowanie włosów w ciąży jest bezpieczne?

Modelka jest obecnie w 33 tygodniu ciąży. Już za miesiąc urodzi małą Sophię Grace – bo takie właśnie imię wybrała córeczce wraz z mężem. Wiele przyszłych mam zastanawia się, czy w ciąży można farbować włosy. Istnieje wiele mitów i zabobonów dotyczących tej kwestii. Jak jest naprawdę?

Farby do włosów to silne chemikalia, które – wydawać by się mogło – mogą być szkodliwe dla dziecka w brzuchu mamy. Prawda jest jednak taka, że badania naukowe wykluczyły to, że wchłaniają się przez skórę w takiej ilości, by zaszkodzić mamie i nienarodzonemu dziecku. Ponieważ istnieje jednak takie prawdopodobieństwo, nie powinno się farbować włosów w pierwszym trymestrze ciąży.

Aby mieć całkowitą pewność, możesz też użyć specjalnych farb do włosów, których formuła i skład są specjalnie dopasowane do wymagań ciężarnych.

Przeczytaj więcej o gwiazdach:
Modelka zdradziła, ile przytyła podczas ciąży i bardzo podpadła polskim mamom
Klara Lewandowska dostała szczeniaka? Te zdjęcia są przeurocze