Joanna Krupa w taniej sukience fot. ONS.pl

Joanna Krupa w taniej sukience na imprezie w Los Angeles

Pojawiła się w niej na przyjęciu w LA. Jak wyglądała?
Edyta Liebert / 23.04.2015 16:51
Joanna Krupa w taniej sukience fot. ONS.pl

Joanna Krupa znana jest z tego, że ceni sobie luksusowe dodatki, markowe ubrania i lubi bywać na ekskluzywnych eventach. Teraz pokazała się na imprezie z okazji 10-lecia amerykańskiej wersji Tańca z Gwiazdami". Wybrała sukienkę zupełnie inną, niż dotychczas!

Joanna Krupa brała udział w jednej z edycji popularnego tanecznego show. Partnerował jej Derek Hough i zajęli wysokie 4 miejsce, dlatego nie mogło jej zabraknąć na hucznej urodzinowej imprezie z okazji okrągłej roczniny programu. Na tę okazję wybrała kreację, ktorej byśmy się po niej nie spodziewały, bowiem cena tej sukienki jest zaskakująco... niska!

ONS.pl

Joanna Krupa zachwyca czy szokuje?

Kreacja Joanny Krupy pochodzi ze sklepu House of CB i kosztuje raptem 700 zł. Trzeba przyznać, że modelka wygląda bardzo seksownie. Minisukienka w kolorze nude podkreśla jej atuty i eksponuje wdzięki, czyli robi to, co pozostałe modowe wybory Krupy, które pochodzą z wyższej półki. Mało kto dostrzegłby, że ta sukienka jest warta raptem kilkaset złotych. To duże zaskoczenie zwłaszcza dla amerykańskiego świata show-biznesu, w którym celebryci nie przywykli do oszczędzania na kreacjach i dodatkach. Co spowodowało, że Joanna Krupa zdecydowała się na taką, a nie inną kreację i jak się w niej prezentuje?


Zobacz także: