ile będzie kosztował poród Joanny Krupy fot. ONS.pl

Joanna Krupa: kiedy urodzi i ile będzie kosztował poród

Joanna Krupa zdradziła, w którym szpitalu przyjdzie na świat jej córka. Tę placówkę wybiera wiele gwiazd z całego świata.
Urszula Wilczkowska / 01.10.2019 14:21
ile będzie kosztował poród Joanny Krupy fot. ONS.pl

Termin porodu Joanny Krupy zbliża się wielkimi krokami, przed modelką więc coraz więcej przygotowań i decyzji do podjęcia. Wiemy już, jakie imię zdecydowała się nadać córeczce, a teraz zdradziła również, w którym szpitalu planuje urodzić dziecko.

To bardzo luksusowa placówka, którą w przeszłości wybrało wiele innych gwiazd: między innymi Kim Kardashian i Beyonce. Szpital znajduje się w Los Angeles i oferuje wiele udogodnień dla przyszłych mam – prywatny apartament, jacuzzi, ogromny telewizor oraz posiłki przygotowywane przez najlepszych szefów kuchni. Przyszłe mamy mogą też na terenie szpitala zrobić sobie manicure i pedicure, a nawet iść do fryzjera.

Ile będzie kosztował poród Joanny Krupy?

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena porodu w takim miejscu. Szpital Cedar-Sinai to jedna z najbardziej luksusowych placówek medycznych w Stanach Zjednoczonych, zatem możemy przypuszczać, że koszt porodu w takim miejscu zdecydowanie przewyższy możliwości finansowe większości ludzi. Za te luksusy Joannie Krupie przyjdzie zapłacić nawet 20 tysięcy dolarów, czyli około 80 tysięcy złotych. Dużo.

Mała Sophia Grace przyjdzie na świat już na przełomie października i listopada. W rozmowie z magazynem „Flesz” Joanna Krupa zdradziła, że podczas porodu będą jej towarzyszyć mąż – Douglas Nunes, z którym poznała się... na spacerze z psem. Będzie tam też obecna jej mama, Jolanta.

Trzeba przyznać, że szpital, który wybrała modelka, robi niesamowite wrażenie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We never get tired of this view! 😀

Post udostępniony przez Cedars-Sinai (@cedarssinai)

Zobacz też:
Joanna Krupa nie jest już blondynką! Modelka przeszła zaskakującą metamorfozę
Czy księżna Kate jest w ciąży? Tajemnicę zdradziła księżniczka Charlotte