Joanna Koroniewska fot. ONS

Joanna Koroniewska zmieniła fryzurę. Nie jest już blondynką. Jak wygląda?

Joanna Koroniewska pokazała nową fryzurę. Co na to fani?
/ 17.09.2018 12:09
Joanna Koroniewska fot. ONS

Joanna Koroniewska postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Zbliżająca się jesień skłoniła aktorkę, by zmienić kolor włosów. Po jasnych, słonecznych pasemkach nie ma już śladu. Aktorka postawiła na ciepły odcień brązu. Zobacz zdjęcie!

Nowa fryzura Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska od lat wierna jest prostej, klasycznej fryzurze. Rzadko eksperymentuje z długością i cięciem. Jednak od czasu do czasu zdarza jej się zaszaleć z kolorem. Była już zarówno brunetką, jak i platynową blondynką. Od dłuższego czasu nosiła jasne pasemka. Najwyraźniej jednak ten wizerunek już znudził się aktorce, ponieważ postanowiła nieco odświeżyć look. Zdecydowała się na przyciemnienie włosów. Zrezygnowała z pasemek na rzecz nieco jaśniejszych końcówek. Efekt? Głęboki brąz doskonale skomponowała się kolorem cery aktorki. A brązowe oczy gwiazdy nabrały wyrazistości.

Co na to fani? Większość z jest zachwycona nową fryzurą Joanny Koroniewskiej. W komentarzach nie brakuje komplementów. Wielbiciele aktorki uważają, że ich idolka zdecydowanie lepiej wygląda w ciemnych włosach. Niektórzy twierdzą wręcz, że ciemny kolor włosów odmładza gwiazdę.

- Bardzo ładnie jest pani w tym kolorze włosów.
- Asia lepiej Ci w ciemnych włosach.
- Joasiu.... wyglądasz jak nastolatka. Czas się dla Ciebie zatrzymał, pięknie.

A tak aktorka wyglądała przed zmianą fryzury.

A Ty w którym wydaniu wolisz Joannę Koroniewską - jako blondynkę czy jako brunetkę?

Przeczytaj:
Joanna Koroniewska szczerze o odejściu z „M jak miłość”. Powód zaskakuje!
Joanna Koroniewska wróci do serialu „M jak miłość”? Oświadczenie aktorki nie pozostawia wątpliwości

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/03.11.2018 15:16
Jak to jest ze jak ktos napisze prawde to od razu zminusowany przez gimbusów.... Jak twoja stara to puszczalska to wcisnij mi minusa..... :P taki eksperymencik ..
/25.10.2018 16:01
Asiu byłaś brzydka i będziesz brzydka także włosami się nie przejmuj.
/13.10.2018 16:49
A mnie się podoba. Jeśli wie już jak ją widzi poprzedni Nick, i jest to prawda, to ma szansę się zmienić:). W końcu... jest aktorką.
POKAŻ KOMENTARZE (2)