Joanna Jabłczyńska ścięła włosy fot. ONS.pl

Joanna Jabłczyńska ścięła włosy! "Jak Sinead O'Connor"

Zapowiedziała wielką zmianę, a wyszło...
Edyta Liebert / 14.06.2015 10:19
Joanna Jabłczyńska ścięła włosy fot. ONS.pl

Joanna Jabłczyńska zasłynęła dzięki roli w serialu "Na Wspólnej", ale sympatię zyskała dopiero po latach. Za co fani ją uwielbiają? Jest spontaniczna, wesoła, bardzo empatyczna i posiada wyjątkowe poczucie humoru. Zażartowała z samej siebie!

Joanna Jabłczyńska zmieniła fryzurę

Blisko 30-letnia pani prawnik potrafi wzbudzić zainteresowanie! Nie tak danwo podziwiałyśmy jej świetną figurę na biznesowej gali. Na co dzień aktorka nie wrzuca dopasowanych i wydekoltowanych sukienek, tylko luźne, sportowe ubrania. Jest miłośniczką aktywnego trybu życia, wszelkiej formy sportów wodnych, kolarstwa czy dyscyplin sezonowych - jak np. snowboardu. Sympatyczna aktorka, ktor na pewno kojarzycie z roli Tosi w "Nigdy w życiu", utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami na portalach społecznościowych. Kilka dni temu wrzuciła zdjęcie z zapowiadającej się wstrząsająco metamorfozy (po lewej):
Screen Facebook, Instagram
Jak widać, nie było się czego obawiać. Podpis "Sinead O'Connor style on" pod zdjęciem sugerował, że aktorka i piosenkarka ma zamiar radykalnie zmienić fryzurę, a dokładnie - zgolić głowę na łyso! Niektórzy aż zadrżeli i domagali się natychmiastowej fotki z efektem "po". Jak się okazało, strach ma tylko wielkie oczy. Metamorfoza nie była aż tak szokująca i wstrząsająca, jak zapowiadała Joanna Jabłczyńska. Na szczęście!

Zobacz też: