Joanna Jabłczyńska o udziale w programie "Agent - Gwiazdy" fot. ONS.pl

Joanna Jabłczyńska o udziale w programie "Agent - Gwiazdy"

Jest zawiedziona!
Edyta Liebert / 22.03.2016 09:56
Joanna Jabłczyńska o udziale w programie "Agent - Gwiazdy" fot. ONS.pl

Kto nie lubi oglądać zmagań gwiazd na parkiecie czy... w programie "Agent - Gwiazdy"? Ci, co oglądają show doskonale wiedzą, o co chodzi!


Kto jest tytułowym Agentem? Spekuluje się, że to wysportowana i sprytna Joanna Jabłczyńska. Dlaczego? Wszystko wychodzi jej jak po maśle, i jest trochę... niezależna. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" dolała teraz oliwy do ognia wyznając szczerze co myśli o programie i czego się spodziewała.

Przyznam szczerze, że liczyłam w "Agencie" na dużo większe wyzwania fizyczne. Myślałam, że puszczą nas gdzieś tam przez pustynię i za 30 km dopiero coś będzie. Dla mnie nie było to jakkolwiek ekstremalne pod względem fizycznym. Tęskniłam za swoimi treningami, bo tam ciężko było trenować. Produkcja niezbyt przychylnie patrzyła na pomysły biegania po RPA, bo było to po prostu niebezpieczne. (...) W porównaniu z tym, co robię na co dzień, to było nic.Zaskakująca wypowiedź prawda? Ciekawe, co o stwierdzeniach Jabłczyńskiej sądzi stacja TVN i Kinga Rusin, która jest gospodynią programu. Niedługo się dowiemy, czy Joanna jest tytułowym "Agentem"!

ONS.pl

Więcej: