POLECAMY

Jaki jest stan zdrowia dziennikarki Polsatu Joanny Górskiej? Lekarze postawili ostateczną diagnozę

Radosna wiadomość dla widzów Polsat News. Do pracy wróciła Joanna Górska, która zmagała się z chorobą nowotworową.
Marta Kosakowska / 6 miesięcy temu
Jaki jest stan zdrowia dziennikarki Polsatu Joanny Górskiej? Lekarze postawili ostateczną diagnozę fot. Instagram/Joanna Górska

Radosna nowina na widzów Polsat News. Na wizję wróciła dziennikarka Joanna Górska, która od zeszłego roku zmagała się z nowotworem. Niedawno przeszła chemioterapię i poddała się operacji wycięcia guza. Najnowsze wyniki badań potwierdziły, że Joanna Górska pokonała raka.

Joanna Górska wróciła do pracy po chorobie

Zdjęcie z pierwszego dnia w pracy pojawiło się na Instagramie Joanny Górskiej. Dziennikarka pokazała fotografię ze studia telewizyjnego Polsat News. Widzimy na nim lekko uśmiechniętą Górską, ubraną w elegancką białą bluzkę. Dziennikarka zdecydowała się pokazać telewidzom bez chustki i peruki. Ma króciutko przystrzyżone włosy, które - naszym zdaniem - dodają jej uroku.

Wielbiciele dziennikarskiego talentu Joanny Górskiej nie kryją radości. Pod postem pojawiło się mnóstwo polubień i komentarzy ze słowami wsparcia.

Wygląda Pani kwitnąco, gratuluję pokonania choroby.

Gratulacje za zaakceptowania siebie godnej i naśladowania pogody ducha.

Brawo pani Joasiu, tak się cieszę!!! - czytamy na profilu dziennikarki.

 

Dzień dobry 😀

Post udostępniony przez Joanna Górska (@joanna__gorska)

Pragniesz uniknąć nowotworu? Profilaktyka jest ważniejsza niż sądzisz. Dieta Gersona to jeden z jej elementów!

Joanna Górska o walce z nowotworem

Dziennikarka Polsat News podzieliła się doświadczeniami na temat walki z rakiem piersi na łamach magazynu "Viva". Joanna Górska zdradziła, że dzięki operacji oraz chemioterapii udało się pokonać nowotwór. Radość z powrotu do zdrowia jest ogromna. Dziennikarka dostrzega teraz pozytywy w najmniejszych sprawach. Podkreśla, że nie martwi jej nawet utrata włosów. 

Trudno sobie wyobrazić taką radość. Do dziś, choć minęło już kilkanaście dni od ostatecznej diagnozy, nie mogę przestać się uśmiechać. Życie stało się tak kolorowe i takie pełne pięknych niespodzianek, jakie nie było nigdy wcześniej. Gdy wiadomo, że jeszcze nie musimy się szykować na tamten świat, każdy drobiazg sprawia nam wielką radość. I nawet polubiłam tę chustkę na głowie bo wiem, że odrosną mi włosy i to mocniejsze niż wcześniej - powiedziała Joanna Górska na łamach "Vivy".

Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Przeczytaj:

Dziennikarka Polsat News walczy z nowotworem. „Wrócę jak tylko będę mogła"

Dziennikarze i prezenterzy Polsatu - najbardziej znani!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)