Joanna Brodzik i Paweł Wilczak rozstali się? Aktor pokazał się z inną kobietą

Paweł Wilczak, Joanna Brodzik fot. ONS
Plotki o kryzysie w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka pojawiły się od jakiegoś czasu. Czyżby właśnie znalazły potwierdzenie?
/ 27.09.2018 10:33
Paweł Wilczak, Joanna Brodzik fot. ONS

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak od wielu lat uchodzą z jedną z najbardziej udanych par w polskim show-biznesie. Są ze sobą od kilkunastu lat. Choć nigdy nie zdecydowali się na ślub, to są postrzegani jako zgodny i szczęśliwy duet. Czyżby na ich idealnym związku pojawiła się rysy?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak przechodzą kryzys?

Spekulacje wokół rzekomego kryzysu w związku pary pojawiały się w mediach plotkarskich od jakiegoś czasu. Dotychczas nie znajdowały one jednak potwierdzenia w rzeczywistości. Emocje wokół sprawy podgrzały zdjęcia, które właśnie obiegły serwisy internetowe.

Paweł Wilczak pojawił się premierze filmu „Kler” Wojciech Smarzowskiego. U jego boku próżno było jednak szukać Joanny Brodzik. Zamiast niej, Wilczakowi towarzyszyła inna kobieta. Niestety nie wiadomo, kim była. Dało się zauważyć, że Wilczaka i jego towarzyszkę łączy nić sympatii.

Co na to Joanna Brodzik? Na razie aktorka w żaden sposób nie skomentowała doniesień. Jak do tej pory, żadnego oświadczenia nie wydał również Paweł Wilczak.

Plotkowano, że kryzys w związku Brodzik i Wilczaka był spowodowany frustracją aktora, który rzekomo miał być zazdrosny o karierę swojej drugiej połówki. Paweł Wilczak nie chciał podobno żyć dłużej w cieniu żony, która nie może narzekać na brak propozycji zawodowych.

Ile w tym wszystkim prawdy? Wkrótce zapewne się dowiemy. Przypomnijmy tylko, że Joanna Brodzik i Paweł Wilczak wspólnie wychowują dwóch synów: Jana i Franciszka.

Przeczytaj:
Kryzys w związku - po ilu latach?
Kryzys w związku - kompendium wiedzy

Redakcja poleca

REKLAMA