Rita Ora i Liam Payne screen Instagram

Jest teledysk do piosenki z filmu „Nowe oblicze Greya”! Jak wypadli Rita Ora i Liam Payne? (WIDEO)

Utwór „For You” znamy od kilku tygodni. Nareszcie jest też wideo! Zobaczcie, czy Rita i Liam dali radę
Małgorzata Germak / 29.01.2018 12:05
Rita Ora i Liam Payne screen Instagram

„Nowe oblicze Greya” niebawem w kinach – premiera 9 lutego, tuż przed walentynkami. Od kilku tygodni mogliśmy słuchać piosenki „For You” w wykonaniu duetu Rity Ory i Liama Payne’a, promującej film. W sieci pojawił się właśnie gorący teledysk do tego utworu. Koniecznie obejrzyjcie!

7 rzeczy, których nie wiecie o "50 twarzach Greya" i "Ciemniejszej stronie Greya". Te informacje was zaskoczą!

Rity Ory pewnie nikomu przestawiać nie trzeba, Liama kojarzycie z zespołu One Direction. Brytyjska wokalistka nie tylko śpiewa, ale też gra w filmie przybraną siostrę Christiana Greya – Mię Grey.
W teledysku do piosenki „For You” Rita Ora występuje w przepięknej krwistoczerwonej sukni, wytatuowany Liam w eleganckim klasycznym garniturze. Są też przebitki ze scen z „Nowego oblicza Greya”. Czy wokaliści dobrze wcielili się w swoje role? Oceńcie sami klimat tego teledysku.

Ciekawe czy utwór Rity i Liama przebije hit „Love Me Like You Do” Ellie Goulding czy zeszłoroczny kawałek Taylor Swift i Zayna „I Don’t Wanna Live Forever”?

Czytaj też:

Soundtrack „Nowego oblicza Greya” najseksowniejszym albumem roku? Same posłuchajcie, tu nie trzeba słów Dakota Johnson o ulubionej scenie w "50 twarzach Greya"