Jessica Alba fot. ONS

Jessica Alba znów oszukana

Cash Warren zdradził ją kilka dni po tym, jak do siebie wrócili.
/ 13.09.2007 14:41
Jessica Alba fot. ONS
Według doniesień Cash uprawiał seks z 20-letnią modelką Verą Mishiną, którą spotkał na meczu bejsbolowym w Nowym Jorku. Działo się to zaledwie dwa dni po tym, jak para Jessica-Cash była widziana razem w Malibu.

Przyjaciel modelki mówi: "Vera pracowała jako hostessa podczas meczu, na którym Cash był razem ze znajomymi. Cały czas na nią patrzył. Kiedy gra się skończyła, podszedł do niej i powiedział: 'Jesteś taka piękna, wyglądasz bardzo pociągająco."

"Spotkaliśmy się potem wszyscy w barze na Times Square, piliśmy. Później Cash zaproponował, żebyśmy poszli do jego pokoju" - relacjonuje świadek. "Kiedy znaleźliśmy się w pokoju, Cash nie mógł oderwać rąk od Very, więc wszyscy szybko wyszliśmy. Potem Vera opowiadała, że kochali się z Cashem tej nocy i następnego dnia rano. On później twierdził, że nadal jest z Jessicą, Vera czuła się taka wykorzystana!"

Jessica zerwała dwuipółletni związek z Cashem w lipcu, ponieważ była już zmęczona czekaniem na jego oświadczyny.

Dwa tygodnie temu jednak pojawiły się pogłoski o ich ponownym zejściu się - para była widziana razem w Malibu, jedli wspólnie obiad, całowali się i trzymali za ręce.

Przyjaciele pary twierdzili, że Jessica i Cash bardzo za sobą tęsknili i postanowili odwiedzić miejsca ważne dla nich obojga, aby wskrzesić uczucie, które ich łączyło.

MD