Jessica ALba w ciąży fot. ONS.pl, kolaż polki.pl

Jessica Alba jest w trzeciej ciąży

Tego brakuje tak wielu gwiazdom!
/ 18.07.2017 15:33
Jessica ALba w ciąży fot. ONS.pl, kolaż polki.pl

Jest coś, czego brak polskim gwiazdom, które nie do końca wiedzą, czy chcą być postrzegane jako osoby medialne, czy nie. Summa summarum, nie mają dystansu do siebie, a twarze dzieci zakrywają nawet pieluchami, byle jednak zebrać „serduszka” od fanów na Instagramie. Jessica Alba jest ponad to - zobaczcie, jak podzieliła się ze światem informacją, że jest w trzeciej ciąży!

Jessice Albie gratulujemy pomysłowości!

Piękna aktorka jest mamą dwójki pociech, a teraz spodziewa się trzeciego dziecka! Postanowiła obwieścić światu radosną wieść wykorzystując balony i... własne dzieci. Przyznajcie, że ten gif z cyferkami 1,2,3 jest absolutnie uroczy!

Beyonce pozuje jak Matka Boska ze swoimi miesięcznymi dziećmi

 

@cash_warren and I are officially going to be outnumbered #babyonboard #herewegoagain 👶🏼🤰🏽#blessed🙏

Post udostępniony przez Jessica Alba (@jessicaalba)

"Dziecko w drodze. Znów to samo"
- napisała szczęśliwa Jessica Alba.

36-letnia Jessica Alba zdobyła popularność dzięki rolom w filmach "Sin City" czy "Fantastyczna Czwórka".Jest mamą dwóch córek, Honor Marie (ur. 2008) i Haven Garner (ur. 2011). Zdjęcie, którym pochwaliła się aktorka, zdobyło ponad 1,6 mln polubień na Instagramie. Nic dziwnego: wbrew pozorom internauci nie tylko hejtują.

Polskie gwiazdy nie lubią informować o ciąży

Trudno zliczyć ile razy pisałyśmy, że np. Paulina Krupińska pokazała syna, a w rzeczywistości była to stópka, rączka czy tył główki. Trudno też zliczyć, ilekroć informowałyśmy o tym, że gwiazda jest w ciąży, choć były to zdjęcia paparazzi, nieoficjalne fotki lub domysły. Potwierdzone faktem, ale wciąż jednak dziennikarskie domysły. Polskie gwiazdy niechętnie dzielą się informacją o ciąży kryjąc się potrzebą dużej prywatności i spokoju, obawiając się hejtu. Słusznie?

Paulina Krupińska skrywała ciążę do samego końca? Powiedziała coś o Instamatkach...