Jesienna ramówka TVN Style

W stylowych wnętrzach Hotelu Polonia w Warszawie, w gronie znanych już prowadzących – Jolanty Kwaśniewskiej, Pauliny Młynarskiej-Moritz i debiutujących na antenie tej stacji – Doroty Welleman i Weronika Marczuk- Pazury, TVN Style zaprezentowała swoją nową, jesienną ramówkę.
/ 31.08.2008 12:23
W stylowych wnętrzach Hotelu Polonia w Warszawie, w gronie znanych już prowadzących – Jolanty Kwaśniewskiej, Pauliny Młynarskiej-Moritz i debiutujących na antenie tej stacji – Doroty Welleman i Weroniki Marczuk- Pazury, TVN Style zaprezentowała swoją nową, jesienną ramówkę.

Wśród nowości – nowe prowadzące: Dorota Wellman, która poprowadzi talk-show "Ten jeden dzień" i Weronika Marczuk- Pazura, która dołączy do Pauliny Młynarskiej-Moritz w „Mieście kobiet”. Do tego sporo znakomitych filmów historycznych, m.in. Jane Eyre", "Niezwykle losy Mary Bryant", "Rozważna i romantyczna” oraz "Henryk VIII". Pewnym zaskoczeniem może być serial "Satysfakcja", który w dość naturalny sposób prezentuje świat kobiet pracujących w ekskluzywnym domu publicznym.

Jesienna ramówka TVN Style

Oczywiście nie może zabraknąć programów kulinarnych, w tym ostrego jak papryczka „Edmund nie lubi gotować”, w którym za stołem kuchennym stanie Witek Marciński, dziennikarz TVN, wraz ze swoim... francuskim pieskiem (buldogiem Edmundem). Program kulinarny - "Kuchnia czynna całą dobę" – będzie miała również Omena Mensah, która nauczy nas, jak robić proste i szybkie dania.

Jesienna ramówka TVN Style

Kolejnym „debiutantem” jest program "66 niezapomnianych piosenek", w którym przypomniane zostaną hity, które swego czasu nuciła, a może i nuci do dziś, cała Polska. Dla mam, rodziców i dzieci będą „Sekrety mądrej niani”. Dla nieco dorosłych pań – programy Anny Maruszeczko - "Kobiety na zakręcie" czy Jolanty Kwaśniewskiej – „Lekcje stylu”.

Jesienna ramówka TVN Style

Ale jesienne style TVN Style to nie tylko polskie produkcje. Na antenie nie zabraknie i sprawdzonych hitów zagranicznych, w tym m.in. programów poświęconych urządzaniu wnętrz, reality show w stylu metamorfoz - "Pocałujesz? Poślubisz? Uciekniesz?" – programów kulinarnych oraz plotkarsko-rozrywkowych.

aka/mwmedia