Jennifer Lopez fot. ONS

Jennifer Lopez skończyła 49 lat. Pokazała zdjęcie w bikini. Fotka podbija sieć

Można mieć 49 lat i wyglądać fenomenalnie? Można! Jennifer Lopez zachwyciła internautów swoim zdjęciem w bikini!
/ 26.07.2018 12:12
Jennifer Lopez fot. ONS

Jennifer Lopez właśnie skończyła 49 lat. 24 lipca gwiazda świętowała urodziny. Z tej okazji piosenkarka i aktorka wyprawiła imprezę dla rodziny i przyjaciół. Przyjęcie odbywało się na basenie. Nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia na Instagram. Fotka stała się hitem! Powód? Powalająca figura Jennifer Lopez!

49-letnia Jennifer Lopez zachwyca w bikini

Na zdjęciu widać gwiazdę w otoczeniu najbliższych. Jennifer Lopez pozuje na pierwszym planie. Ma na sobie jedynie skąpe, czarne bikini. Kusy strój kąpielowy doskonale eksponuje figurę JLO. Gwiazda może pochwalić się sześciopakiem na brzuchu, umięśnionymi ramionami i wyrzeźbionymi nogami. Trudno się nie zachwycić! Zdjęcie Jennifer Lopez w bikini natychmiast stało się hitem internetu. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy z komplementami.

Ile dzieci chcą mieć Meghan i Harry? Książę się wygadał! Przebiją Kate i Williama?

Choć wiele osób może pomyśleć, że figura Jennifer Lopez to rezultat niekończących się zabiegów (i środków finansowych), to mylne wrażenie. Jennifer Lopez słynie ze zdrowego stylu życia. Gwiazda regularnie ćwiczy na siłowni oraz stosuje zbalansowaną dietę. Stara się również unikać używek. Efekt? My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Wielki szacunek dla Jennifer Lopez!

Przeczytaj:
Katarzynie Cichopek dostało się za niestosowne komentarze i zdjęcia z jej wakacji z Grecji
Córka Pawła Kukiza wyszła za mąż! Suknia ślubna? Bardzo nietypowa!