Jennifer Lopez pokazała zdjęcie bez makijażu fot. ONS

Jennifer Lopez pokazała zdjęcie w piżamie i bez makijażu. Jak wygląda?

Gwiazda po raz kolejny udowodniła, że ma ogromny dystans do samej siebie! Jej prywatne zdjęcia podbijają sieć.
/ 27.12.2018 10:13
Jennifer Lopez pokazała zdjęcie bez makijażu fot. ONS

Jennifer Lopez to jedna z najpiękniejszych gwiazd światowego formatu. Przykuwa uwagę nie tylko oryginalna urodą, ale również godnym naśladowania stylem. Słynie z wyrafinowanych kreacji, perfekcyjnych fryzur i makijaży. Na scenie zawsze lśni pełnym blaskiem. A jak wygląda w domowych pieleszach? Gwiazda zamieściła w sieci serię prywatnych zdjęć z Bożego Narodzenia.

Naturalne zdjęcia Jennifer Lopez hitem Instagrama

Jennifer Lopez opublikowała na swoim profilu galerię zdjęć ze świąt, które spędzała w rodzinnym gronie. Dubaj, Malediwy, a może Hawaje? Nic z tych rzeczy! Gwiazda postawiła na tradycję. Boże Narodzenie celebrowała we własnym domu w otoczeniu najbliższych osób: partnera Alexa Rodrigueza, mamy oraz dzieci Emmy i Maxa. Wszyscy członkowie rodziny wystąpili w jednakowych świątecznych piżamach w kratę.

Na zdjęciach widać m.in., jak ukochany serwuje Jennifer Lopez jajecznicę prosto z patelni oraz jak dzieci rozpakowują gwiazdkowe prezenty. Fotografie są bardzo naturalne i - jak zauważyło wielu internautów - „normalne”. Trudno tu doszukiwać się hollywoodzkiego blichtru, suto zastawionego stołu i wyszukanych strojów. Przeciwnie, podobne fotki mogłyby powstać w wielu zwyczajnych domach.

Fani Jennifer Lopez zwrócili uwagę na jeszcze jeden istotny szczegół. Piosenkarka pozuje do zdjęć zupełnie nieumalowana. Włosy ma związane w luźny kok i... prezentuje się rewelacyjnie! Gwiazda w tym roku skończyła 49 lat, lecz czas jest dla niej bardzo łaskawy. Uwielbiamy Jennifer Lopez za naturalność i dystans do siebie. Niewiele gwiazd zdecydowałoby się na publikacje takich zdjęć. Brawo, J.Lo!

Przeczytaj:
Jennifer Lopez właśnie skończyła 49 lat. Jej zdjęcie w bikini podbija sieć!
Ta gwiazda ma 49 lat i nie miała operacji plastycznych! Jak ona to robi?!