Jennifer Lopez fot. ONS

Jennifer Lopez opowiedziała jak schudła

Gwiazda zdradziła szczegóły diety
/ 27.06.2014 13:58
Jennifer Lopez fot. ONS

Amerykańskie media przez kilka tygodni żyły głośnym skandalem z Jennifer Lopez w roli głównej, kiedy to okazało się, że jej partner, Casper Smart zdradzał piękną wokalistkę z transseksualną kobietą. Gwiazda szybko podniosła się po takim ciosie i zachwyciła miliardy widzów na otwarciu Mundialu, gdzie wykonała swój hit na Mistrzostwa. Wszyscy zastanawiali się, jak artystka utrzymuje od lat tak znakomitą figurę. Teraz wszystko jest już jasne.


W przypadku Jennifer nic nigdy nie przychodzi łatwo. Tak też jest w przypadku jej sylwetki. Lopez od zawsze bardzo dużo ruszała się na scenie, co pozwalało zrzucać zbędne kilogramy, jednak prawdziwy sekret tkwi w kuchni... wegańskiej, którą stosuje od lat. Wokalistka spożywa tylko dania z roślin i pochodzenia roślinnego. Początki tak restrykcyjnego sposobu odżywania nie były dla niej łatwe:
 

Sześć lat temu, po urodzeniu dzieci, wciąż miałam do zrzucenia tych kilka upartych kilogramów. Kiedy tylko zaczęłam odżywiać się według zaleceń diety wegańskiej, waga szybko spadła. Dieta była prawdziwym wyzwaniem. Nie jest łatwo porzucić produkty, które się lubi. Nie da się ukryć, że nie wszystko jest smaczne. Jednak dzień po dniu, można się do pewnych rzeczy przyzwyczaić. Jednak biorąc pod uwagę efekty takiego sposobu odżywiania oraz zbawienny wpływ na zdrowie, wyrzeczenia są mało istotne. Spróbujcie, dieta wegańska odmieni wasze życie. - przyznaje Jennifer


Jesteście gotowe spróbować?
 


 

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)