Jennifer Aniston najpiękniejszą kobietą świata 2016 fot. ONS.pl

Jennifer Aniston najpiękniejszą kobietą świata 2016

Ten tytuł wrócił do niej po... 12 latach!
Edyta Liebert / 21.04.2016 09:55
Jennifer Aniston najpiękniejszą kobietą świata 2016 fot. ONS.pl

Teraz to oficjalne: jedna z najsympatyczniejszych i najbardziej uzdolnionych aktorek swojego pokolenia została okrzyknięta przez magazyn People najpiękniejszą kobietą świata!

Najpiękniejsze kobiety świata 2015

Amerykańska aktorka i producentka filmowa Jennifer Aniston ma powody do zadowlenia, bowiem po 12 latach wrócił do niej tytuł najpiękniejszej kobiety roku. To nie lada wyróżnienie, w dodatku powtórne ze strony redakcji magazynu. 47-letnia Jennifer Aniston wyznała, że "bardzo, bardzo jej schlebia" bycie ponownie uznaną za najpiękniejszą kobietę na świecie.

Jestem szalenie podekscytowana, świeżo, młodzieńczo. Nie myślałam, że aż tak mnie to ucieszy i wzruszy.

Czemu akurat teraz? W 2004 roku Jennifer Aniston była szalenie popularna i rozpoznawalna dzięki roli w serialu "przyjaciele". To właśnie w 2004 został wyemitowany ostatni sezon kultowej produkcji.  Nie zdziwi was pewnie fakt, że w ostatnich latach to wyróżnienie orzymywały także Sandra Bullock, Jennifer Lopez oraz Lupita Nyong’o. Jennifer Aniston "ma teraz swój najlepszy czas", jak gromko skandują tabloidy i zagraniczne media. W zeszłym roku wyszła za mąż za Justina Theroux w wielkim sekrecie, a teraz planuje powiększyć rodzinę. Jej kariera kwitnie i aktorka dostaje coraz to inne, ciekawe role.

 

She has been the most beautiful woman ever not just in 2016 ❤️😘 #JenniferAniston

A video posted by Jennifer Aniston 💜💙💚💛❤️ (@babyaniston) on

Zobacz: